Złote Globy 2016. Jennifer Lopez wręczała nagrodę, a jej sukni NIE DA się przeoczyć. "Wyrafinowana", "nietypowa". Piękna!

Jennifer Lopez i Złote Globy to takie hasła, obok których NIKT nie przechodzi obojętnie. Jedno i drugie wywołuje sporo emocji. Czy Lopez tym razem znów sprawiła, że wszyscy będą mówić o niej? Z pewnością.

Jennifer Lopez nie była oczywiście nominowana do Złotych Globów, ale i tak pojawiła się na scenie. Razem z Dwaynem Johnsonem wręczyła jedną z nagród. Jeśli spodziewaliście się, że piosenkarka wybierze typową dla siebie przezroczystą suknię i pokaże idealne ciało, możecie być zawiedzeni. Tym razem Lopez nie odkryła niemal nic. Ale kreacja i tak prezentowała się na jej doskonałej sylwetce bajecznie.

<< ZOBACZ ZDJĘCIA >>
46-letnia gwiazda pop wybrała dość ciasną sukienkę i bardzo wyrafinowany styl - zauważył "Daily Mail". - Kreacja od Giambattista Valli idealnie zaakcentowała jej figurę.

Suknia bez wątpienia prezentowała się elegancko, ale Lopez nie zapomniała o dodatkach. Okazały naszyjnik i dobrana do niego bransoletka od Harry'ego Winstona zawierały aż 200 karatów!

Z kolei "Huffington Post" zwrócił uwagę na to, że Jennifer postanowiła nieco odejść od swojego zwykłego, seksownego stylu.

Zamiast czegoś, przez co moglibyśmy zobaczyć jej skórę, wybrała żółtą, nietypową dla siebie kreacją - czytamy. - Na szczęście nie wszystko zostawiła wyobraźni. Pozowała odstawiając w bok zgrabną nogę.

Podoba się Wam TAKA J.Lo?

jus