Darek Niewiński z "Kto poślubi mojego syna" rozstał się z uczestniczką programu. Na Facebooku pokazał nową dziewczynę

Darek Niewiński zerwał zaręczyny z Anetą, poznaną w reality-show "Kto poślubi mojego syna". Celebryta jest już w nowym związku.

Darek Niewiński, którego poznaliśmy w reality-show "Kto poślubi mojego syna", nie jest już w związku z poznaną w programie Anetą. W finale "Kto poślubi mojego syna" Niewiński postawił na nią mimo wyraźnego sprzeciwu swojej matki Krystyny. Doszło nawet do oświadczyn. Jednak zamiast ślubu było rozstanie, a Darek ma już nową dziewczynę. Uczestnik reality-show zakochał się w Natalii - o swojej miłości opowiedział w "Super Expressie".

Jestem z Natalią. Poznaliśmy się podczas jednej z imprez w białostockim klubie ?Wow" u moich przyjaciół, gdzie zresztą dużo wcześniej kręcony był klip do mojej piosenki ?Nie mogę Cię zapomnieć". To chyba jakieś przeznaczenie - skomentował tabloidowi Di Dżej Mietek.

Zdjęcie wybranki zamieścił również na swoim Facebooku:

 

Weselnie :)

Posted by Dariusz Niewiński on  16 grudnia 2015

 

Fani w komentarzach pytali się, co stało się z Anetą, jednak Niewiński nie odniósł się do nich. Jedni nie kryli rozczarowania, inni życzyli mu szczęścia u boku nowej dziewczyny.

Tak teraz sobie myślę, że ten program "Kto poślubi mojego syna" to jedna wielka ściema taki był zakochany w tej rudej i co? A tu nie minęło wiele czasu i nowa, masakra!
Ona jest urocza, Darek. Dobry wybór.
Serce nie sługa. Szczęścia Darek!

KS

Pobierz darmową aplikację Plotek na telefony z Androidem

POLUB NAS