Dorota Wellman o Magdzie Gessler: Nie gotuje, do "DD TVN" przychodzi z kucharzem. Boję się jej... Mocne!

Magda Gessler, kiedy przychodzi do "DD TVN" nie gotuje samodzielnie, a jej włosy "są wszędzie" - takie rewelacje zdradziła Dorota Wellman.
Wellman o Magdzie Gessler Zaskakująca wyznanie Doroty Wellman o Magdzie Gessler. Magda Gessler to niekwestionowana gwiazda na kulinarnym firmamencie. Jej program "Kuchenne rewolucje" jest jednym z najchętniej oglądanych programów o gotowaniu. Sama jednak rzadko daje popis umiejętności kucharskich, woląc przy tym, by określano ją jako restauratorkę i kreatorkę smaku. Potwierdza to Dorota Wellman, która w książce "Jak zostać zwierzem telewizyjnym", opisuje, jak wygląda wizyta Magdy Gessler w programie "DD TVN". - Przyznam się do czegoś. Najbardziej lubię facetów w kuchni (z kobiet cenię tylko Nigellę). Magdę Gessler lubię, gdy opowiada, bo robi to niezwykle zmysłowo. Od dawna nie widziałam jednak, żeby gotowała na żywo. Do naszego programu przychodzi z kucharzem i tylko na końcu posypuje coś płatkami. Boję się natomiast jej włosów w kuchni, mam wrażenie, że są wszędzie - napisała. To prawda, bujna fryzura Magdy Gessler raczej nie zmieściłaby się pod czepkiem, jaki zwyczajowo nosi się w kuchni, gdzie przestrzega się norm sanitarnych. Pamiętajmy jednak, że gotowanie na ekranie to show, a tu jego składnikiem jest także imponujących rozmiarów fryzura restauratorki.

Magda Gessler to niekwestionowana gwiazda na kulinarnym firmamencie. Jej program "Kuchenne rewolucje" jest jednym z najchętniej oglądanych programów o gotowaniu. Sama jednak rzadko daje popis umiejętności kucharskich, woląc przy tym, by określano ją jako restauratorkę i kreatorkę smaku. Potwierdza to Dorota Wellman, która w książce "Jak zostać zwierzem telewizyjnym", opisuje, jak wygląda wizyta Magdy Gessler w programie "DD TVN".

Przyznam się do czegoś. Najbardziej lubię facetów w kuchni (z kobiet cenię tylko Nigellę). Magdę Gessler lubię, gdy opowiada, bo robi to niezwykle zmysłowo. Od dawna nie widziałam jednak, żeby gotowała na żywo. Do naszego programu przychodzi z kucharzem i tylko na końcu posypuje coś płatkami. Boję się natomiast jej włosów w kuchni, mam wrażenie, że są wszędzie - napisała.

To prawda, bujna fryzura Magdy Gessler raczej nie zmieściłaby się pod czepkiem, jaki zwyczajowo nosi się w kuchni, gdzie przestrzega się norm sanitarnych. Pamiętajmy jednak, że gotowanie na ekranie to show, a tu jego składnikiem jest także imponujących rozmiarów fryzura restauratorki.

Zobaczcie, jak Dorota Wellman przepytuje Karolinę Malinowską w sprawie sprzedawania wizerunku dzieci.

JZ

Pobierz nową aplikację Plotek.pl na telefony z Androidem

POLUB NAS