Sean Penn pół roku temu rozstał się z Charlize Theron. TO jego nowa dziewczyna? "Daily Mail" jest tego pewien

Sean Penn został sfotografowany przez paparazzi. Towarzyszyła mu tajemnicza brunetka. "Daily mail" donosi, że może to być jego nowa partnerka.

Wygląda na to, że Sean Penn już nie jest stanu wolnego. A przynajmniej próbuje ten fakt zmienić. Jak wiemy, jakiś czas temu hollywoodzki aktor rozstał się z Charlize Theron. Po dwóch rozwodach, wydawało się, że Penn stworzy z nią szczęśliwą rodzinę. Aktorka zerwała jednak zaręczyny. Po tych doniesieniach media rozpisywały się o powrocie Penna do pierwszej żony, Madonny. Po rozstaniu z Theron to właśnie z nią miał spędzać wolny czas. Jednak ostatnie zdjęcia świadczą o czymś innym. Zdobywcę Oscara paparazzi sfotografowali z długonogą (i zapewne dużo młodszą) brunetką. Para była na randce w restauracji "The Palms":

<< ZOBACZ ZDJĘCIA >>

Randka nie umknęła również dziennikarzom zagranicznych mediów. "Daily Mail" sugeruje, że związek z Theron to już sprawa zamknięta. W tytule artykułu czytamy:

Ruszył dalej? Sean Penn wyszedł z długonogą brunetką, z restauracji w Beverly Hills.

Penn, jak widać na załączonych zdjęciach, nie był zbyt zadowolony z obecności paparazzi. Zapewne, jeżeli to będzie coś poważniejszego, to już niedługo przestanie ukrywać się ze swoimi uczuciami (tak przynajmniej było z Theron).

KS

Pobierz darmową aplikację Plotek na telefony z Androidem

POLUB NAS