Odbierała nagrodę, gdy porwała się jej kreacja. "EPICKA" reakcja Dakoty Johnson. "Przybijamy ci za to piątkę"

Uprzedzamy, nic z sukienki "nie wypadło". Ale wideo z gali People's Choice Awards warto obejrzeć dla TEJ reakcji Dakoty Johnson na porwaną sukienkę.
Dakota Johnson nie traci poczucia humoru Uroczysta gala i... podarta kreacja. Gwiazda śmieje się z siebie To był jej wielki wieczór. Dakota Johnson otrzymała nagrodę People's Choice Awards za rolę w "Pięćdziesięciu twarzach Greya". Niestety nie obyło się bez wpadki. Kreacja Dakoty pękła na szwie, gdy przytulała ją wręczająca nagrodę Leslie Mann. Co na to gwiazda? Mogła się załamać, rozpłakać lub uciec ze sceny - różne rzeczy już w życiu widzieliśmy. Johnson zareagowała w zupełnie inny sposób i postanowiła obrócić wszystko w żart. Wyszło mistrzowsko. Leslie właśnie porwała moją sukienkę... Sama nie wiem dlaczego mówię to tak, jakby nikt z Was nie widział już wcześniej moich piersi - powiedziała aktorka. Zagraniczna prasa zachwyca się spontanicznym żartem Dakoty. Przybijamy ci piątkę, Dakota! - skomentował Cosmopolitan.com. Dakota Johnson wyśmiała swoją własną wpadkę! - ocenia "Daily Mail". Gwiazda sama zażartowała ze swojej roli w "Pięćdziesięciu twarzach Greya" - podsumowuje Popsugar.com.

To był jej wielki wieczór. Dakota Johnson wkracza dumnie na scenę po statuetkę People's Choice Awards dla Najlepszej aktorki za rolę w "Pięćdziesięciu twarzach Greya" (zostawimy to bez komentarza). Gdy już wzięła ją w ręce, a wręczająca jej nagrodę Leslie Mann objęła ją i zaczęła gratulować, spełnił się najgorszy koszmar każdej aktorki - kreacja pękła na szwie (pod tą dodatkowo nie było stanika, co zwiększyło możliwość odsłonięcia nieco za dużo). A co na to Dakota?

Mogła się załamać, mogła ze sceny uciec, mogła się nawet rozpłakać - różne rzeczy już w życiu widzieliśmy. Tymczasem ona postanowiła zażartować sama z siebie. I wyszło mistrzowsko.

Leslie właśnie porwała mi sukienkę... - powiedziała, a zaraz dodała TO. - Nie żeby ktokolwiek tutaj nie widział już wcześniej moich piersi.

W tym momencie cała sala wybuchnęła śmiechem i zresztą wcale się nie dziwimy. Zagraniczna prasa już zachwyca się spontanicznym żartem Dakoty i tym, że udowodniła, jak bardzo duży dystans ma do siebie.

Przybijamy ci za to piątkę, Dakota! - rozpływa się nad jej reakcją Cosmopolitan.com.
Dakota Johnson wyśmiała swoją własną wpadkę! - czytamy na "Daily Mailu".
Epicko żartuje ze swojej roli w "Pięćdziesięciu twarzach Greya" - podsumowuje Popsugar.com.

Zobaczcie, jak to wyglądało:

AB