Kinga Rusin na planie "Agenta". Na zdjęciu z garderoby pozuje w moro. Pasuje jej? "Zjawiskowo"

Rozpoczęły się zdjęcia do nowej edycji "Agenta". Kinga Rusin, która została prowadzącą show, pokazała zdjęcie z garderoby.
Kinga Rusin na planie "Agenta" Na zdjęciu z garderoby gwiazda pozuje w moro. "Zjawiskowo" Rozpoczęły się zdjęcia do nowej edycji "Agenta". Kinga Rusin do tej pory prowadziła programy, w których liczył się wygląd "glamour". Wiele wskazuje jednak na to, że tym razem zobaczymy ją w zupełnie innym wydaniu. Gospodyni reality-show wrzuciła na Instagram zdjęcie z garderoby. Wojskowa stylizacja bardzo spodobała się fanom. "Pięknie pani wygląda", "Zjawiskowa" - komplementowali internauci. Trudno się nie zgodzić. Kinga rzeczywiście prezentuje się świetnie. Nowy "Agent" to także nowa formuła. Bohaterami będą osobowości polskiego show-biznesu. Czternastu uczestników - w tym "Agent" - będzie wykonywało trudne zadania, niejednokrotnie wymagające doskonałej sprawności fizycznej - czytamy w Tvn.pl. Poprzednim prowadzącym reality show był Marcin Meller. "Agent" w TVN-ie był emitowany w latach 2000-2002 i jest uznawany za pierwszy program typu reality show w Polsce. Doczekał się trzech edycji, a w każdej zwycięzcy zgarniali ponad 100 tys. zł wygranej. Co ciekawe, drugą edycję wygrał Bartosz Arłukowicz.

Kinga Rusin do tej pory prowadziła programy, w których liczył się wygląd "glamour". Wygląda jednak na to, że na planie "Agenta" ma szansę pokazać się w  zupełnie innym wydaniu. Dziennikarka, gospodyni reality-show, wrzuciła na Instagram zdjęcie z garderoby.

#agentka

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Kinga Rusin- Official Profile (@kingarusin)


Fanom Rusin w wojskowym wydaniu bardzo się spodobała:

Pięknie Pani wygląda
Zjawiskowa

Do dyskusji włączyła się także Karolina Ferenstein-Kraśko, która odniosła się nie tyle do stylizacji, co raczej do zadziornej miny koleżanki.

Już wszystkie się boją

Być może żona Piotra Kraśki miała na myśli "wszystkie" gwiazdy. Nowy "Agent" to bowiem także nowa formuła.

Bohaterami "Agenta" będą osobowości polskiego show-biznesu. Czternastu uczestników - w tym "Agent" - będzie wykonywało trudne zadania, niejednokrotnie wymagające doskonałej sprawności fizycznej - czytamy w Tvn.pl.

Poprzednim prowadzącym reality show był Marcin Meller. "Agent" w TVN-ie był pokazywany w latach 2000-2002 i jest uznawany za pierwszy program typu reality show w Polsce. Doczekał się trzech edycji, a w każdej zwycięzcy zgarniali ponad 100 tys. zł wygranej. Co ciekawe, drugą edycję wygrał Bartosz Arłukowicz.

Dla przypomnienia tak Kinga Rusin wyglądała w finale swojego poprzedniego show, czyli "You can dance", w którym najpierw była gospodynią, a potem jurorka.

 

 

ZI

Pobierz darmową aplikację Plotek na telefony z Androidem

POLUB NAS

Będziesz oglądać nowego 'Agenta'