Elżbieta Romanowska niedawno schudła. Na próbie pokazała się w ultra skąpej sukience. Niebezpieczna długość!

Elżbieta Romanowska na próbie do spektaklu miała tak krótką sukienkę, że wystarczyło lekkie pochylenie się, żeby materiał zaczął podwijać się w najmniej odpowiednich miejscach.

Elżbieta Romanowska systematycznie chudnie. Upór, dyscyplina i konsekwencja w stosowaniu odpowiedniej diety zrobiły swoje i aktorka "Rancza" pokazuje coraz szczuplejszą sylwetkę. Często też efekt metamorfozy podkreśla umiejętnie dobraną kreacją.

Podczas próby do spektaklu "Udając ofiarę" w "Och teatrze" Elżbieta Romanowska miała na sobie bardzo, ale to bardzo skąpą sukienkę. Przy nachylaniu się, a nawet przy siadaniu podwijała się, odsłaniając nogi i pupę aktorki.

<< ZOBACZ ZDJĘCIA >>

Elżbieta Romanowska wiele razy podejmowała walkę z dodatkowymi kilogramami. Sukces przyszedł, kiedy zrobiła dwie rzeczy: zaakceptowała siebie taką, jaką jest, oraz zdecydowała się na konsekwentne stosowanie diety.

Wcinałam sałatę i szpinak, popijałam to wszystko kawą i chudłam 12 kilogramów, a przez następne dwa tygodnie waga wracała. Teraz jestem na takim etapie, że nie muszę się drastycznie odchudzać. I nikt mi już nie mówi, że powinnam schudnąć - mówiła jakiś czas temu w rozmowie z serwisem Styl.pl.

Aktorka zdaje się dobrze czuć w swojej skórze i to widać. Nie waha się nosić obcisłych kreacji (nie tylko na scenie) i wygląda w nich świetnie.

JZ


Czytaj więcej na http://www.styl.pl/gwiazdy/slawni/news-elzbieta-romanowska-ani-mysle-sie-odchudzac,nId,1024961#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=firefox

Pobierz nową aplikację Plotek.pl na telefony z Androidem

POLUB NAS