Dr Gojdź "zrobił" twarz Kożuchowskiej? Lekarz komentuje doniesienia brukowca. "Znacie mnie i wiecie, że..."

Dr Krzysztof Gojdź ostro zareagował na rewelacje, jakie ukazały się w jednym z tabloidów. Brukowiec donosił, że lekarz "zrobił" nową twarz Małgorzaty Kożuchowskiej. Ten jednoznacznie zaprzecza rewelacjom.
Metamorfoza Kożuchowskiej Ostra reakcja lekarza na rewelacje, jakie ukazały się na temat Kożuchowskiej. Dr Gojdź jest ulubionym lekarzem gwiazd. To znany specjalista od medycyny estetycznej, do którego klientek należą najbardziej znane polskie aktorki czy celebrytki. W najnowszym numerze "Flesza" doktor opowiedział o swojej współpracy z Małgorzatą Kożuchowską. - Małgosia przyszła do mnie w specyficznym momencie życia. Właśnie urodziła synka i była pod obstrzałem paparazzi, wszyscy głośno komentowali jej wygląd. Moim zdaniem ona jest wspaniała. Mimo zapracowania udało jej się błyskawicznie, w ciągu kilku miesięcy, wrócić do formy - czytamy. Ale se.pl poszedł o krok dalej. W swoim artykule zatytułowanym "Specjalista od medycyny estetycznej: Zrobiłem nową twarz Kożuchowskiej" zasugerował, że aktorka zdecydowała się na zmianę rysów twarz przez "silniejsze" zabiegi. Gojdź oburzony tego typu insynuacjami napisał na Facebooku, że o takich ingerencjach nie ma w tym przypadku mowy: - Znacie mnie i wiecie, że jestem zwolennikiem naturalnych metod w medycynie estetycznej a nie nadużywania botoksu, zmiany rysów twarzy, itp. - wyjaśnia. - To mogą robić gwiazdy Hollywood, które po nagraniu filmu mają czas i zamykają się na pół roku na prywatnej wyspie i manipulują przy twarzy. Polskie aktorki, a zdecydowanie bohaterka rewelacji tabloidu pracuje codziennie na planie. Nagrywa w ciągu jednego roku kilka filmów, seriali, realizuje kampanie i sesje. Potrzebna jest jej mimika, naturalny wygląd. Tak więc doniesienia tabloidu to totalna bzdura.

Dr Gojdź jest ulubionym lekarzem gwiazd. To znany specjalista od medycyny estetycznej, do którego klientek należą najbardziej znane polskie aktorki czy celebrytki. W najnowszym numerze "Flesza" doktor opowiedział o swojej współpracy z Małgorzatą Kożuchowską.

Małgosia przyszła do mnie w specyficznym momencie życia. Właśnie urodziła synka i była pod obstrzałem paparazzi, wszyscy głośno komentowali jej wygląd. Moim zdaniem ona jest wspaniała. Mimo zapracowania udało jej się błyskawicznie, w ciągu kilku miesięcy, wrócić do formy - czytamy.

Ale se.pl poszedł o krok dalej. W swoim artykule zatytuowanym "Specjalista od medycyny estetycznej: Zrobiłem nową twarz Kożuchowskiej" zasugerował, że aktorka zdecydowała się na zmianę rysów twarz przez "silniejsze" zabiegi. Gojdź oburzony tego typu insynuacjami napisał na Facebooku, że o takich ingerencjach nie ma w tym przypadku mowy.

Znacie mnie i wiecie, że jestem zwolennikiem naturalnych metod w medycynie estetycznej a nie nadużywania botoksu, zmiany rysów twarzy, itp. - wyjaśnia. - To mogą robić gwiazdy Hollywood, które po nagraniu filmu mają czas i zamykają się na pół roku na prywatnej wyspie i manipulują przy twarzy. Polskie aktorki, a zdecydowanie bohaterka rewelacji tabloidu pracuje codziennie na planie. Nagrywa w ciągu jednego roku kilka filmów, seriali, realizuje kampanie i sesje. Potrzebna jest jej mimika, naturalny wygląd. Tak więc doniesienia tabloidu to totalna bzdura.

 

Szanowni Państwo,w jednym z tabloidów ukazała się dzisiaj publikacja, której tytuł sugeruje w sposób jednoznaczny, że "...

Posted by Dr Krzysztof Gojdź on 5 stycznia 2016

 

 

jus

Więcej o:
Komentarze (23)
Dr Gojdź "zrobił" twarz Kożuchowskiej? Lekarz komentuje doniesienia brukowca. "Znacie mnie i wiecie, że..."
Zaloguj się
 • Gość: ks

  Oceniono 5 razy 3

  ale czoło jej się nie marszczy - dziwne....

 • Gość: gosc

  Oceniono 2 razy 2

  Wiedzialam ,ze to się skończy skandalem

 • forfiter_jr

  Oceniono 2 razy 2

  Jeśli KTOKOLWIEK COKOLWIEK robił jej przy twarzy, powinien mieć dożywotni zakaz pracy w zawodzie.

 • braddock

  Oceniono 4 razy 2

  Autorem świętojebliwej "twarzy" kożuchoskiej jest tadusz rydzyk.

 • Gość: gość

  Oceniono 3 razy 1

  to nie jest poprawianie urody tylko zabiegi medycyny estetycznej

 • Gość: gość

  Oceniono 1 raz 1

  taki usmiech od razu stawia na nogi kiedy ma sie gorszy dzien

 • anna11

  Oceniono 3 razy 1

  Niezbyt urodziwa i nie obdarzona wielkim talentem aktorka. Ale zbudowała sobie dobry wizerunek i kasę trzepie niezłą...

 • Gość: gość

  Oceniono 3 razy 1

  Kozuchowska od czasu M jak Milosc nie wygladala tak dobrze jak teraz

 • Gość: gość

  Oceniono 1 raz 1

  lekarz swiatowiec z ogromnym doswiadczeniem to nie dziwne ze taki gwiazdy ma pod skrzydlami

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX