Anne Hathaway w końcu potwierdza ciążę. I to ZDJĘCIEM W BIKINI! Powód? Paparazzi. "Gdy byłam na plaży..."

Anne Hathaway do tej pory nie komentowała informacji o swojej ciąży. W końcu zabrała głos za pośrednictwem Instagramu, zamieszczając zdjęcie w samym bikini i pokazując spory już brzuch.

Anne Hathaway jest już w szóstym miesiącu ciąży, ale dopiero teraz oficjalnie potwierdziła, że zostanie mamą. Na Instagram wrzuciła zdjęcie z plaży, gdzie pozuje w czerwonym bikini. Radośnie uśmiechnięta trzyma się za spory już brzuch. Gwiazda złożyła fanom życzenia noworoczne, a przy okazji uzasadniła swoją decyzję o publikacji zdjęcia:

Wszystkiego najlepszego w 2016 roku! Wrzucanie zdjęć w bikini nie jest w moim stylu, ale gdy byłam na plaży, zobaczyłam, że i tak jestem fotografowana. Uznałam, że skoro takie zdjęcie ma obiec świat, powinno chociaż sprawiać mi radość (i być zrobione za moją zgodą. I z użyciem filtra :)

Pod postem posypały się gratulacje, a zdjęcie w zaledwie 3 godziny polubiło ponad 100 tysięcy internautów. Ciąża Hathaway oczywiście nie była już tajemnicą od dawna, ale do tej pory wszelkie doniesienia o samopoczuciu aktorki pochodziły z nieoficjalnych źródeł. Teraz w końcu sama oznajmiła światu, że jest szczęśliwą przyszłą mamą. A przy okazji - świetnie wygląda.

WJ

Pobierz nową aplikację Plotek na telefony z Androidem

POLUB NAS