Celine Dion zaśpiewała hit Adele. Jej wersja "Hello" jest REWELACYJNA

Celine Dion na sylwestrowym koncercie zaśpiewała przebój Adele "Hello". Nagranie z koncertu podbija sieć - musicie to zobaczyć.

Celine Dion podczas koncertu w Las Vegas zrobiła fanom niespodziankę. Oprócz swoich hitów wykonała piosenkę Adele. Wokalistka wybrała utwór "Hello", który doczekał się już niezliczonej ilości coverów. Zanim Dion rozpoczęła występ, zwróciła się do publiczności:

Jeśli mogę, chciałabym, aby Adele była częścią mojego Sylwestra.

W tym momencie na sali zawrzało - fani byli wyraźnie podekscytowani. Gwiazda dodała:

Nie panikujcie, ona nie jest w budynku. Potrzebujemy zmienić baterię w moim mikrofonie? Niby trochę się rozładował. Adele, halo? Halo? - zażartowała Dion.

Żarty, żartami, ale po tych słowach wokalistka zaczęła śpiewać. I to jak! Wszyscy wiemy, że Celine jest utalentowana, jednakże nikt się nie spodziewał, że ten cover tak bardzo wszystkich zachwyci. Praktycznie przez cały występ publiczność słuchała Dion w milczeniu. Zobaczcie wideo:

My jesteśmy zachwyceni - nic dodać, nic ująć.

Szkoda, że Adele nie mogła usłyszeć tego na żywo lub lepiej - wykonać razem z nią tej piosenki! Kto, wie - może będzie jeszcze okazja :)

Przypominamy, że to nie jest pierwszy raz, gdy Celine Dion sięgnęła po utwór Adele - poprzednim razem zaśpiewała "Rolling In The Deep":

KS

Pobierz darmową aplikację Plotek na telefony z Androidem

POLUB NAS