Justin Bieber na Instagramie CAŁUJE piękną blondynkę. Kto to? Córka znanego aktora. To nie koniec sexy zdjęć!

Justin Bieber lubi dziewczyny, a te chyba rzadko odmawiają mu swojego towarzystwa. Piosenkarz chwali się zdjęciami z pięknościami z całego świata, ale zdjęcie, które pokazał się teraz różni się od innych. Nie ma na nim sexy pozy czy wspomnienia z imprezy. Jest za to namiętny pocałunek!

Justina Biebera łączono ostatnio z Kourtney Kardashian, a on sam zachwycał się urodą tajemniczej brunetki, którą fani szybko zidentyfikowali jako seksowną opiekunkę dla dzieci. Oczywiście kobiet na jego Instagramie (a w życiu tym bardziej) nie brakuje, ale wszystkie, poza Seleną Gomez były i są tylko przelotnymi romansami. Jednak ostatnio piosenkarz udzielił kilku wywiadów, w których mówił, że jest gotowy, by się ustatkować i brakuje mu kobiety, z którą mogłby dzielić życie. Wiele wskazuje na to, że znalazł ją w osobie swojej... przyjaciółki - Hailey Baldwin.

Piosenkarz pochwalił się intymną fotografią, na której całuje córkę Stephena Baldwina. Zaznaczmy - nawet on nie pokazywał do tej pory TAKICH zdjęć z kobietami.

 

Czyżby to było oficjalne potwierdzenie "tak, jesteśmy razem"? Para spędziła razem Sylwestra w St. Barts. Hailey była tam z rodziną, a Bieber świętował razem z nimi. Wspólnych fotografii nie brakuje również na Instagramie Baldwin, a sam Justin też pokazał wiele fotek z piękną blondynką.

#squadgoals

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Justin Bieber (@justinbieber)

 

Myślicie, że ten związek przetrwa długo? A może Justin tylko chce zrobić na złość Selenie i wykorzystuje w tym celu 19-latkę?

Wygląda na to, że śliczna Hailey zaczęła 2016 rok od najgorszej decyzji, jaką może podjąć młoda kobieta. Zaczęła spotykać się z Justinem - podsumował "Maxim.com".

My dodalibyśmy jeszcze jedno. Justin, what do you mean?!

jus

Więcej o:
Skomentuj:
Justin Bieber na Instagramie CAŁUJE piękną blondynkę. Kto to? Córka znanego aktora. To nie koniec sexy zdjęć!
Zaloguj się

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX