Książę William unika wywiadów. To pierwsza taka rozmowa. Temat? Dzieci. "Chcę być przy nich i widzieć jak dorastają"

Książę William opowiedział o tym, jak ojcostwo wpłynęło na jego charakter i że chce wychować swoje dzieci na wrażliwych ludzi.

Książę William unika wywiadów, a swoją aktywność medialną ogranicza do oficjalnych wystąpień związanych z pełnionymi przez niego obowiązkami następcy tronu. Tym cenniejszy jest więc nowy film dokumentalny poświęcony jego ojcu Karolowi. Książę opowiada w nim o rodzicielstwie i o tym, jak bardzo go ono zmieniło.

Jestem dużo bardziej uczuciowy niż kiedyś - przyznaje.
Nigdy nie miałem w zwyczaju martwić się różnymi rzeczami. Teraz najmniejsza drobnostka mnie wzrusza i przejmuję się tym, co dzieje się na świecie dużo bardziej. Zdaję sobie sprawę, jak cenne jest życie, a to zmienia perspektywę. Chcę być przy moich dzieciach i widzieć jak dorastają.

Następca brytyjskiego tronu zaznaczył, że jest dla niego niezwykle ważne, by - wzorem jego rodziców - uczyć swoje dzieci wrażliwości.

Pamiętam jak mama i tata zabierali nas do placówek charytatywnych by pokazać jak działają. Myślę, że pokazywanie życia w takiej szerszej perspektywie jest istotne od najmłodszych lat. Nie żyjesz przecież tylko w pałacu. Bardzo ważne jest, żeby dzieci wiedziały, jak wygląda prawdziwe życie.

WJ

Pobierz nową aplikację Plotek na telefony z Androidem

POLUB NAS

Więcej o:
Skomentuj:
Książę William unika wywiadów. To pierwsza taka rozmowa. Temat? Dzieci. "Chcę być przy nich i widzieć jak dorastają"
Zaloguj się

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX