Wyrzucili go z "Warsaw Shore". Paweł Cattaneo ma nowy pomysł na siebie. Pomógł mu były Edyty Herbuś

Paweł Cattaneo zawsze mógł się pochwalić zadbanym ciałem i powodzeniem u kobiet. Postanowił wykorzystać swoje zalety, popracował nad ruchem, sylwetką i... został tancerzem erotycznym!
Paweł po "Warsaw Shore" Paweł Cattaneo z "Warsaw Shore" ma nowy pomysł na siebie. Paweł Cattaneo zawsze mógł się pochwalić zadbanym ciałem i powodzeniem u kobiet. Popracował nad ruchem, sylwetką i został tancerzem erotycznym! Pamiętacie Pawła z "Warsaw Shore"? Przystojny Cattaneo o włoskich korzeniach uwielbiał dziewczyny z wzajemnością, a od jakiegoś czasu każdą wolną chwilę spędza na siłowni. Miłość do pań nie skończyła się dla niego najlepiej - po konflikcie z członkami "Ekipy" i uderzeniu byłej/obecnej dziewczyny, Eweliny, wyrzucono go z programu. Chłopak pilnie ćwiczył, chwalił się, że nawrócił się na zdrowy tryb żywienia i przystopował z alkoholem. Jakie są efekty? Paweł pochwalił się, że po tygodniach prób i pracy nad figurą, został oficjalnie przyjęty do zespołu "Bad Boys". "Mam dla Was oficjalne info: Niektórzy z Was zapewne widzieli jak pisałem, że zaskoczę Was jeszcze nie raz, że szykuję coś naprawdę grubego" - napisał na Instagramie. "Teraz kiedy jest to pewne, po wieeeelllluuu godzinach spędzonych na sali z chłopakami, godzin spędzonych w Warszawie, ciężkich treningach na siłowni, by zmienić swoje ciało tak, by idealnie pasowało do wykonywanej pracy i zerwanych nocek, aby każdy szczegół układu doprowadzić do perfekcji, mogę potwierdzić informację, że wstąpiłem do najlepszej grupy tancerzy erotycznych w Polsce BAD BOYS TEAM" - pisze. Najbardziej znanym członkiem ekipy tancerzy erotycznych jest Dawid Ozdoba, były chłopak Edyty Herbuś, który zdążył się już pochwalić fotografią z "nowym nabytkiem" bandu.

Pamiętacie Pawła z "Warsaw Shore"? Przystojny Cattaneo o włoskich korzeniach uwielbiał dziewczyny z wzajemnością, a od jakiegoś czasu każdą wolną chwilę spędza na siłowni. Miłość do pań nie skończyła się dla niego najlepiej - po konflikcie z członkami "Ekipy" i uderzeniu byłej/obecnej dziewczyny, Eweliny, wyrzucono go z programu. Chłopak pilnie ćwiczył, chwalił się, że nawrócił się na zdrowy tryb żywienia i przystopował z alkoholem.

Jakie są efekty? Paweł pochwalił się, że po tygodniach prób i pracy nad figurą, został oficjalnie przyjęty do zespołu "Bad Boys".

Mam dla Was OFICJALNE info... Niektórzy z Was zapewne widzieli jak pisałem,że zaskoczę Was jeszcze nie raz,że szykuję coś naprawdę grubego... - napisał na Instagramie. - Teraz kiedy jest to pewne,po wieeeelllluuu godzinach spędzonych na sali z chłopakami,godzin spędzonych w Warszawie, ciężkich treningach na siłowni, by zmienić swoje ciało tak, by idealnie pasowało do wykonywanej pracy i zerwanych nocek, aby każdy szczegół układu doprowadzić do perfekcji, mogę potwierdzić informację, że wstąpiłem do najlepszej grupy tancerzy erotycznych w Polsce BAD BOYS TEAM.

Najbardziej znanym członkiem ekipy tancerzy erotycznych jest Dawid Ozdoba, były chłopak Edyty Herbuś, który zdążył się już pochwalić fotografią z "nowym nabytkiem" bandu.

Trening 9 godzin... szykujemy się na marzec. .. teraz relax #pawelcattaneo

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Dawid Ozdoba (@dawidozdoba)

Trening 9 godzin... szykujemy się na marzec. .. teraz relax #pawelcattaneo

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Dawid Ozdoba (@dawidozdoba)

 

Czekacie na ich pierwsze wspólne występy? ;)

 

Obraz u mamy wisi ekipy BadBoys ;)

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Dawid Ozdoba (@dawidozdoba)

 

 

jus