Wyrzucili go z "Warsaw Shore". Paweł Cattaneo ma nowy pomysł na siebie. Pomógł mu były Edyty Herbuś

Paweł Cattaneo zawsze mógł się pochwalić zadbanym ciałem i powodzeniem u kobiet. Postanowił wykorzystać swoje zalety, popracował nad ruchem, sylwetką i... został tancerzem erotycznym!
Paweł po "Warsaw Shore" Paweł Cattaneo z "Warsaw Shore" ma nowy pomysł na siebie. Paweł Cattaneo zawsze mógł się pochwalić zadbanym ciałem i powodzeniem u kobiet. Popracował nad ruchem, sylwetką i został tancerzem erotycznym! Pamiętacie Pawła z "Warsaw Shore"? Przystojny Cattaneo o włoskich korzeniach uwielbiał dziewczyny z wzajemnością, a od jakiegoś czasu każdą wolną chwilę spędza na siłowni. Miłość do pań nie skończyła się dla niego najlepiej - po konflikcie z członkami "Ekipy" i uderzeniu byłej/obecnej dziewczyny, Eweliny, wyrzucono go z programu. Chłopak pilnie ćwiczył, chwalił się, że nawrócił się na zdrowy tryb żywienia i przystopował z alkoholem. Jakie są efekty? Paweł pochwalił się, że po tygodniach prób i pracy nad figurą, został oficjalnie przyjęty do zespołu "Bad Boys". "Mam dla Was oficjalne info: Niektórzy z Was zapewne widzieli jak pisałem, że zaskoczę Was jeszcze nie raz, że szykuję coś naprawdę grubego" - napisał na Instagramie. "Teraz kiedy jest to pewne, po wieeeelllluuu godzinach spędzonych na sali z chłopakami, godzin spędzonych w Warszawie, ciężkich treningach na siłowni, by zmienić swoje ciało tak, by idealnie pasowało do wykonywanej pracy i zerwanych nocek, aby każdy szczegół układu doprowadzić do perfekcji, mogę potwierdzić informację, że wstąpiłem do najlepszej grupy tancerzy erotycznych w Polsce BAD BOYS TEAM" - pisze. Najbardziej znanym członkiem ekipy tancerzy erotycznych jest Dawid Ozdoba, były chłopak Edyty Herbuś, który zdążył się już pochwalić fotografią z "nowym nabytkiem" bandu.

Pamiętacie Pawła z "Warsaw Shore"? Przystojny Cattaneo o włoskich korzeniach uwielbiał dziewczyny z wzajemnością, a od jakiegoś czasu każdą wolną chwilę spędza na siłowni. Miłość do pań nie skończyła się dla niego najlepiej - po konflikcie z członkami "Ekipy" i uderzeniu byłej/obecnej dziewczyny, Eweliny, wyrzucono go z programu. Chłopak pilnie ćwiczył, chwalił się, że nawrócił się na zdrowy tryb żywienia i przystopował z alkoholem.

Jakie są efekty? Paweł pochwalił się, że po tygodniach prób i pracy nad figurą, został oficjalnie przyjęty do zespołu "Bad Boys".

Mam dla Was OFICJALNE info... Niektórzy z Was zapewne widzieli jak pisałem,że zaskoczę Was jeszcze nie raz,że szykuję coś naprawdę grubego... - napisał na Instagramie. - Teraz kiedy jest to pewne,po wieeeelllluuu godzinach spędzonych na sali z chłopakami,godzin spędzonych w Warszawie, ciężkich treningach na siłowni, by zmienić swoje ciało tak, by idealnie pasowało do wykonywanej pracy i zerwanych nocek, aby każdy szczegół układu doprowadzić do perfekcji, mogę potwierdzić informację, że wstąpiłem do najlepszej grupy tancerzy erotycznych w Polsce BAD BOYS TEAM.

Najbardziej znanym członkiem ekipy tancerzy erotycznych jest Dawid Ozdoba, były chłopak Edyty Herbuś, który zdążył się już pochwalić fotografią z "nowym nabytkiem" bandu.

Trening 9 godzin... szykujemy się na marzec. .. teraz relax #pawelcattaneo

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Dawid Ozdoba (@dawidozdoba)

Trening 9 godzin... szykujemy się na marzec. .. teraz relax #pawelcattaneo

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Dawid Ozdoba (@dawidozdoba)

 

Czekacie na ich pierwsze wspólne występy? ;)

 

Obraz u mamy wisi ekipy BadBoys ;)

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Dawid Ozdoba (@dawidozdoba)

 

 

jus

Więcej o:
Komentarze (12)
Wyrzucili go z "Warsaw Shore". Paweł Cattaneo ma nowy pomysł na siebie. Pomógł mu były Edyty Herbuś
Zaloguj się
 • Gość: nina

  Oceniono 4 razy 4

  szkoda, ze go wyrzucono, właściwie nic takiego nie zrobił. W tym programie to nie Paweł powinien zostać wyrzucony, a mała Ania, bo jest patologią i jej agresywne zachowania o 100 % prze4kraczają to co zrobił Paweł. Także inni wielokrotnie przekraczali normę. Patologia mała Ania i puszczalska Magda dawono powinny byż poza tym programem.

 • Gość: gosc

  Oceniono 2 razy 2

  to ten warszawski burdel???? --dobra reklama - brawo wy.

 • forfiter_jr

  Oceniono 2 razy 2

  Whore, teraz zespół machający interesami. Co za różnica?

 • Gość: wikx

  Oceniono 1 raz 1

  Kocham Go !

 • Gość: mega

  Oceniono 1 raz 1

  chyba kuttaneo :)

 • ja01

  Oceniono 1 raz 1

  jest się czym chwalić ...

 • Gość: xxc

  Oceniono 1 raz 1

  magda musi być non stop na psychotropach lub narkotykach.. Coś obrzydliwego. Rypie się na całego , bez żadnych hamulców, zero inteligencji, zero ogłady, mniej niż zero, identycznie jak mała ania - totalna patologia. Gorzej niż patologia.

 • Gość: ewa

  Oceniono 2 razy 0

  wojtek to jest w stanie dla sławy zrobić wszystko, facet małej wiedzy intelektualnej, ot taki tylko do pokazywania wacka

 • Gość: azor

  0

  co za lesbijki, są antyreklamą lesbijek

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX