Katarzyna Zielińska świętuje urodziny syna. "Jestem dumną mamą mądrego Heńka". Co za urocze zdjęcie!

Katarzyna Zielińska świętuje pierwsze urodziny syna. Zdjęcia z imprezy pokazała na Instagramie i na Facebooku.

Katarzyna Zielińska od roku jest matką małego Henryka. Jego wygląd znany jest jedynie najbliższej rodzinie. Aktorka chroni prywatność swojego dziecka i nawet teraz, kiedy chłopiec obchodził pierwsze urodziny, szczęśliwa i dumna matka pokazała zdjęcia z imprezy, ozdobiła je czułymi wpisami, ale twarzy Henia nie pokazała.

Rok temu poczułam się najszczęśliwszą kobietą pod słońcem. Ten stan trwa już rok. Jestem dumną mamą rocznego, uśmiechniętego, mądrego Heńka. Duma mnie rozpiera. Nie potrzebuję niczego więcej - napisała na Facebooku przy zdjęciu akcesoriów niezbędnych do dobrej zabawy z rocznym solenizantem.

Rok temu poczułam się najszczęśliwszą kobietą pod słońcem. Ten stan trwa już rok. Jestem dumną mamą rocznego, uśmiechniętego, mądrego Heńka. Duma mnie rozpiera. Nie potrzebuję niczego więcej.

Posted by Katarzyna Zielińska on 2 stycznia 2016

Instagram z kolei przyniósł nam zdjęcie tortu (czekoladowy?) z jedną, jedyną świeczką na środku. Dookoła tortu biegnie wieniec z piór.

Rok temu zostałam mamą najcudowniejszej istotki na świecie. Henio dodaje mi skrzydeł każdego dnia! Sto lat NAJUKOCHAŃSZY SYNKU! Mój Mały Wodzu! - napisała Katarzyna Zielińska z uczuciem.

Katarzyna Zielińska, jak łatwo się domyślić, matką została rok temu na początku stycznia. Ojcem dziecka jest mąż aktorki, Wojciech Domański. Henryk jest ich pierwszym dzieckiem.

JZ

Pobierz nową aplikację Plotek.pl na telefony z Androidem

POLUB NAS

Więcej o:
Komentarze (1)
Katarzyna Zielińska świętuje urodziny syna. "Jestem dumną mamą mądrego Heńka". Co za urocze zdjęcie!
Zaloguj się
  • Gość: Gość

    Oceniono 2 razy 2

    Mądry Henio ,Wodzu.Dla każdej mamy jej dziecko jest najładniejsze ,najmądrzejsze.Zielińska nie jesteś wyjątkiem i twój syn również.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX