Martyna Wojciechowska z córką. "Kto powiedział, że Sylwester jest raz w roku?". Bardziej sympatycznego zdjęcia dziś nie zobaczycie

Martyna Wojciechowska udowadnia, że dobra zabawa nie jest zarezerwowana tylko na wybrane dni w roku. Już po Sylwestrze, a ona w najlepsze szaleje z córką Marysią.
Zabawa Wojciechowskiej Martyna Wojciechowska z córką. "Kto powiedział, że Sylwester jest raz w roku?". Martyna Wojciechowska udowadnia, że dobra zabawa nie jest zarezerwowana tylko na wybrane dni w roku. Już po Sylwestrze, a ona w najlepsze szaleje z córką. Martyna Wojciechowska zamieściła na Facebooku urocze zdjęcie z córką. Ona pozuje w czepku pielęgniarki, Marysia w czarnym afro, a ich radosne miny wskazują że obie mają niezły ubaw. W końcu każda pora jest dobra na zabawę i nie trzeba do tego szukać specjalnych okazji. "A kto powiedział, że Sylwester i bal przebierańców mogą być tylko raz w roku? My bawimy się dobrze każdego dnia! Zawsze w najlepszym towarzystwie" - napisała dziennikarka. Dziennikarka jakiś czas temu przyznała, że zmaga się z ciężką chorobą, więc komentarze do postu zdominowały życzenia zdrowia. Obok nich pojawiły się jednak też takie, które chwaliły emanującą ze zdjęcia pozytywną energię: "I właśnie to wariactwo kocham w Was najbardziej". "Super dziewczyny. Fajnie by było, gdyby córcia bakcyla złapała po mamie i poszła w jej ślady". "Wszystkiego najpiękniejszego w Nowym Roku, zdrówka przede wszystkim". Przyłączamy się do życzeń. Pani Martyno, dużo zdrowia!

Martyna Wojciechowska zamieściła na Facebooku urocze zdjęcie z córką. Ona pozuje w czepku pielęgniarki, Marysia w czarnym afro, a ich radosne miny wskazują że obie mają niezły ubaw. W końcu każda pora jest dobra na zabawę i nie trzeba do tego szukać specjalnych okazji.

A kto powiedział, że Sylwester i bal przebierańców mogą być tylko raz w roku? My bawimy się dobrze każdego dnia! Zawsze w najlepszym towarzystwie - napisała dziennikarka.

A kto powiedział, że Sylwester i bal przebierańców mogą być tylko raz w roku? My bawimy się dobrze każdego dnia! Zawsze w najlepszym towarzystwie ;-) Martyna i Marysia #martyna #mm #beskidy #fun #selfie

Posted by Martyna Wojciechowska on 2 stycznia 2016
I właśnie Tooooo wariactwao kocham w Was najbardziej
Martyna twoja mina bezcenna Emotikon smile Super dziewczyny Emotikon wink Fajnie by było gdyby córcia bakcyla złapała po mamie i poszła w jej ślady
Piękna mama, piękna córka

Dziennikarka jakiś czas temu przyznała, że zmaga się z ciężką chorobą, więc komentarze do postu zdominowały życzenia zdrowia. Obok nich pojawiły się jednak też takie, które chwaliły emanującą ze zdjęcia pozytywną energię.

I właśnie to wariactwo kocham w Was najbardziej.
Super dziewczyny. Fajnie by było, gdyby córcia bakcyla złapała po mamie i poszła w jej ślady.

Wszystkiego najpiękniejszego w Nowym Roku, zdrówka przede wszystkim.

Przyłączamy się do życzeń. Pani Martyno, dużo zdrowia!

Martyna Wojciechowska osiągnęła kolejny cel. Uczciła to tatuażem. Ale pokazuje następny. "Ten zrobiła mi córka, 7-latka". Robi wrażenie!

WJ

Pobierz nową aplikację Plotek na telefony z Androidem

POLUB NAS

Więcej o:
Komentarze (11)
Martyna Wojciechowska z córką. "Kto powiedział, że Sylwester jest raz w roku?". Bardziej sympatycznego zdjęcia dziś nie zobaczycie
Zaloguj się
 • oksza

  Oceniono 3 razy 1

  Pani Martyno dlaczego ma Pani takie smutne oczy. Proszę wierzyć że razem z córką
  dożyje Pani sędziwego wieku. Wiele osób tak jak ja, życzy Pani wszystkiego najlepszego. Nasza energia pomoże Pani przezwyciężyć chorobę.

 • white_lake

  Oceniono 5 razy 1

  śliczna ta jej córeczka

 • fergalex

  Oceniono 5 razy 1

  Kobieta twarda jak skała. Respekt

 • Gość: NICIA

  0

  Pani Martynko, głowa do góry.
  Bóg zabrał dziecku ojca, zostaje Pani dla córeczki samą najważniejszą podporą życiową. Nie można się poddawać, a trzeba patrzeć w przyszłość. Ja wiem co to jest śmierć bliskiej osoby, a także ciężka walka o zdrowie. Ja też ciężko chorowałam na nowotwór będąc w Pani wieku, i do tego sama wychowałam dwóch synów. Dziś są już dorosłe i mają swoje dzieci w wieku Pani córeczki. Także życzę dużo wytrwałości i miłości na dalsze lata życia. BĘDZIE DOBRZE.

 • Gość: Iwona

  0

  Martyna,czy zauważyłaś,że Marysia to wykapana Romy Schneider?

 • Gość: ela

  0

  ela sto lat pani martyno

 • Gość: sok zof

  0

  pani martyno zycze pani 100lat

 • Gość: gosc

  0

  nastapilo cudowne ozdrowienie?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX