Eliza z "Warsaw Shore" jest w DRUGIEJ CIĄŻY! Zdradziła, który to miesiąc. "Aż się boję"

Eliza i Trybson po raz drugi zostaną rodzicami. "JESTEM W CIĄŻY! To 6 tydzień mojej fasolki. Rodzinka Trybsiaków coraz większa" - napisała Eliza na Facebooku.

Takich wieści mało kto się spodziewał. Eliza z "Warsaw Shore" i Trybson dopiero co zostali rodzicami, teraz Eliza ogłosiła, że jest w drugiej ciąży. Dobre wieści przekazała za pomocą Facebooka.

Szczęśliwego Nowego Roku kochane mordeczki od naszej czwóreczki. Tak czwóreczki. Bo JESTEM W CIĄŻY! To 6 tydzień mojej fasolki. Rodzinka Trybsiaków coraz większa - napisała. Młoda mama zrezygnowała z alkoholu. - Dowiedziałam się dokładnie przedwczoraj także sylwester na trzeźwo mnie czeka ;D A Wam życzę aby ten rok był jeszcze lepszy od poprzedniego - dodała.

Szczęśliwego Nowego Roku kochane mordeczki od naszej czworeczki ;) tak czworeczki :) Bo JESTEM W CIAZY! To 6 tydzień...

Posted by Eliza Warsaw Shore - Ekipa z Warszawy on  31 grudnia 2015

Druga ciąża to jednak nie koniec zmian w jej życiu. Mimo że nie wszyscy przyklasnęli jej karierze wokalnej, Eliza zapowiedziała, że zamierza ją kontynuować.

Nowy Rok i nowe postanowienia! Kolejna ciąża, która znowu zmieni nasze życie o 180 stopni, przeprowadzka w inne miejsce, nowe piosenki, większy samochód, otwieram kanał na YouTube, robię prawo jazdy i wiele innych rzeczy mnie czeka. To będzie intensywny rok. Będzie ciężko ale dam radę, kto jak nie ja - napisała.

Nowy Rok i nowe postanowienia! ?? Kolejna ciąża która znowu zmieni nasze życie o 180 stopni ????, przeprowadzka w inne...

Posted by Eliza Warsaw Shore - Ekipa z Warszawy on  2 stycznia 2016

Pod wpisem posypały się komentarze z gratulacjami. Głos zabrała sama Eliza, która przyznała, że trochę boi się tego, jak poradzi sobie z dwójką dzieci.

Dziękować, będzie mi baaardzo ciężko z drugim dzieckiem, aż się boję... Ale muszę dać radę!

Komentarz na Facebook.com/ElizaWarsawShoreMTV Facebook.com/ElizaWarsawShoreMTV

Przy okazji Eliza pochwaliła się, że po Sylwestrze obudziła się bez kaca.

Doszliscie do siebie po szaleństwie minionej nocy? ?? Jak fajnie wstać bez kaca widząc jak inni się męczą ???? Dziękować...

Posted by Eliza Warsaw Shore - Ekipa z Warszawy on  1 stycznia 2016

Sugestywne zdjęcie w Sylwestra zamieścił także Trybson.

Przypomnijmy, że pierwsze dziecko Elizy i Trybsona, Victoria Elizabeth Trybała, przyszła na świat w październiku 2014 roku.

Zobaczcie też, jak Eliza i Trybson poradzili sobie w teście przedmałżeńskim.

BP

Pobierz nową aplikację Plotek na telefony z Androidem

POLUB NAS