Marcin Gortat "dostał kosza" od Dody? Powód prostszy niż myślicie. "Dała mu do zrozumienia, że..."

Ci, którzy cieszyli się na plotki o nowym związku Dody, muszą teraz przeżyć rozczarowanie. Wokalistce "nie w głowie romanse".
Gortat "dostał kosza" Doda nie ma teraz głowy do romansów? Ci, którzy cieszyli się na plotki o związku Dody z Marcinem Gortatem, muszą teraz przeżyć rozczarowanie. Wokalistce "nie w głowie romanse". Ci, którzy cieszyli się na plotki o związku Dody z Marcinem Gortatem, muszą teraz przeżyć rozczarowanie. Wokalistce "nie w głowie romanse". Wspólne zdjęcie pod choinką wystarczyło, by ogłosić nowy gorący związek w polskich showbiznesie. Okazuje się, że Doda i Marcin Gortat nadal pozostaną jedynie przyjaciółmi. Sprawę w "Fakcie" skomentowała osoba z otoczenia wokalistki: - Doda podoba się Marcinowi, ale nic z tego nie będzie - ujawnia znajomy Rabczewskiej. - Już na początku dała mu do zrozumienia, że nie w głowie jej romanse. Nie w głowie jej też związek na odległość. A przede wszystkim, przecież ona ledwo rozstała się z narzeczonym! - dodaje. Nie ma co się dziwić, że Dodzie nie spieszno do nowych relacji. Rozstanie z Emilem Haidarem nie należało do najłatwiejszych. Jeśli wierzyć medialnym doniesieniom, biznesmen nęka gwiazdę sms-ami. Doda miała nawet zgłosił sprawę na policję.

Wspólne zdjęcie pod choinką wystarczyło, by ogłosić nowy gorący związek w polskich showbiznesie. Okazuje się, że Doda i Marcin Gortat nadal pozostaną jedynie przyjaciółmi. Sprawę w "Fakcie" skomentowała osoba z otoczenia wokalistki.

Doda podoba się Marcinowi, ale nic z tego nie będzie - ujawnia znajomy Rabczewskiej. Już na początku dała mu do zrozumienia, że nie w głowie jej romanse. Nie w głowie jej też związek na odległość. A przede wszystkim, przecież ona ledwo rozstała się z narzeczonym!

Nie ma co się dziwić, że Dodzie nie spieszno do nowych relacji. Rozstanie z Emilem Haidarem nie należało do najłatwiejszych. Jeśli wierzyć medialnym doniesieniom, biznesmen nęka gwiazdę smsami. Doda miała nawet zgłosił sprawę na policję.

Do tej pory o planach ślubnych mówiła Doda. My spytaliśmy Emila Haidara. "Jesteśmy jak każda para..."

 

EK

Więcej o:
Komentarze (9)
Marcin Gortat "dostał kosza" od Dody? Powód prostszy niż myślicie. "Dała mu do zrozumienia, że..."
Zaloguj się
 • Gość: gosc

  Oceniono 5 razy 3

  a skad wy to wiecie,on by sie na nia nawet nie popatrzyl,to babsko zepsute nie dla niego

 • Gość: salcialejba

  Oceniono 3 razy 3

  Wyjątkowe bzdury, już lepszych nie wymyślicie w tym roku !

 • Gość: gość

  Oceniono 1 raz 1

  Dodę kręcą tylko goście z długimi włosami... Gortat jest łysy... helouuuu... proste...

 • Gość: Annita30

  Oceniono 3 razy 1

  buahahahahaha...serio?Ona ma nazwisko plus brak ...yyy czegokolwiek? On (oni) maja talent, pasję ,kurdę cokolwiek poza sztucznym biustem/ustami/włosami/ciuchami.Gdyby Gortat się na nią skusił to by znaczyło,że lubi polizane hamburgery w przeterminowanych ..ehkm pomidorach BLEEEEH

 • Gość: haha

  Oceniono 2 razy 0

  ciekawe, czy GORTAT wie, że "DOSTAŁ KOSZA"??? HAHA!

 • Gość: Kris

  Oceniono 6 razy 0

  Ale ta baba jest głupia, a ja jeszcze głupszy, że tutaj wlazłem.

 • pannamigootka

  Oceniono 4 razy 0

  Marcin Gortat 'dostał kosza 'od Dody? Ten facet ma jednak farta ;)

 • Gość: abc

  Oceniono 1 raz -1

  taaaa, jasne! a ja to królowa angielska jeśli Gortat by choc spojrzal na tego przechodzonego transa z geba jak pralka na fiuty!

 • Gość: Max

  Oceniono 1 raz -1

  czekamy aż pan Marcin Gortat wypowie się na temat! nie wypowie się? ...i właśnie dlatego ta paniusia rozpuszcza wszystkie ploty, podjudza i prowokuje, utrzymując swoją "sławę", bo... NIKT NIGDY nie pokusił sie o sprawdzenie tych bajeczek u źródła:( głowę daje, że celebrytka napuszcza "swoich ludzi", żeby dzwonili do brukowców i przekazywali te rewelacje (niedawno flirtowała drogą esemesową ze slashem...szkoda, że slash tego nie potwierdził!), a brukowce już wiedzą, co z tym goownem robić:(((

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX