Marcin Gortat "dostał kosza" od Dody? Powód prostszy niż myślicie. "Dała mu do zrozumienia, że..."

Ci, którzy cieszyli się na plotki o nowym związku Dody, muszą teraz przeżyć rozczarowanie. Wokalistce "nie w głowie romanse".
Gortat "dostał kosza" Doda nie ma teraz głowy do romansów? Ci, którzy cieszyli się na plotki o związku Dody z Marcinem Gortatem, muszą teraz przeżyć rozczarowanie. Wokalistce "nie w głowie romanse". Ci, którzy cieszyli się na plotki o związku Dody z Marcinem Gortatem, muszą teraz przeżyć rozczarowanie. Wokalistce "nie w głowie romanse". Wspólne zdjęcie pod choinką wystarczyło, by ogłosić nowy gorący związek w polskich showbiznesie. Okazuje się, że Doda i Marcin Gortat nadal pozostaną jedynie przyjaciółmi. Sprawę w "Fakcie" skomentowała osoba z otoczenia wokalistki: - Doda podoba się Marcinowi, ale nic z tego nie będzie - ujawnia znajomy Rabczewskiej. - Już na początku dała mu do zrozumienia, że nie w głowie jej romanse. Nie w głowie jej też związek na odległość. A przede wszystkim, przecież ona ledwo rozstała się z narzeczonym! - dodaje. Nie ma co się dziwić, że Dodzie nie spieszno do nowych relacji. Rozstanie z Emilem Haidarem nie należało do najłatwiejszych. Jeśli wierzyć medialnym doniesieniom, biznesmen nęka gwiazdę sms-ami. Doda miała nawet zgłosił sprawę na policję.

Wspólne zdjęcie pod choinką wystarczyło, by ogłosić nowy gorący związek w polskich showbiznesie. Okazuje się, że Doda i Marcin Gortat nadal pozostaną jedynie przyjaciółmi. Sprawę w "Fakcie" skomentowała osoba z otoczenia wokalistki.

Doda podoba się Marcinowi, ale nic z tego nie będzie - ujawnia znajomy Rabczewskiej. Już na początku dała mu do zrozumienia, że nie w głowie jej romanse. Nie w głowie jej też związek na odległość. A przede wszystkim, przecież ona ledwo rozstała się z narzeczonym!

Nie ma co się dziwić, że Dodzie nie spieszno do nowych relacji. Rozstanie z Emilem Haidarem nie należało do najłatwiejszych. Jeśli wierzyć medialnym doniesieniom, biznesmen nęka gwiazdę smsami. Doda miała nawet zgłosił sprawę na policję.

Do tej pory o planach ślubnych mówiła Doda. My spytaliśmy Emila Haidara. "Jesteśmy jak każda para..."

 

EK