Agnieszka Chylińska jak za dawnych lat. Stylizacja? BARDZO drapieżna. I dobrze! Bo taką lubimy ją najbardziej

Agnieszka Chylińska wystąpiła podczas Sylwestra TVN w Krakowie. Pokazała się z zupełnie innej strony niż w "Mam talent". I świetnie!
Agnieszka Chylińska jak za dawnych lat Wokalistka wystąpiła w drapieżnej stylizacji, taką lubimy ją najbardziej! Podczas sylwestrowego koncertu w Krakowie, Agnieszka Chylińska wybrała stylizację w swoim "dawnym" stylu. Punkowo i z pazurem - za taką Agnieszką tęskniliśmy! Agnieszka Chylińska wystąpiła podczas Sylwestra TVN w Krakowie. Pokazała się z zupełnie innej strony niż w "Mam talent". I świetnie! Agnieszka Chylińska przeszła w ostatnich latach wielką metamorfozę. Oczywiście schudła, zmieniła fryzurę, wyraźnie złagodniała. Ale też zamieniła glany na szpilki, a czarne swetry na podkreślające figurę sukienki. Jednak podczas sylwestrowego wieczoru w Krakowie, znów wybrała stylizację w swoim "dawnym" stylu. Punkowo i z pazurem - za taką Agnieszką tęskniliśmy już od dawna! Podoba się Wam piosenkarka w swojej "tradycyjnej" wersji? Nam bardzo!

Agnieszka Chylińska przeszła w ostatnich latach wielką metamorfozę. Oczywiście schudła, zmieniła fryzurę, wyraźnie złagodniała. Ale też zamieniła glany na szpilki, a czarne swetry na podkreślające figurę sukienki. Jednak podczas sylwestrowego wieczoru w Krakowie, znów wybrała stylizację w swoim "dawnym" stylu. Punkowo i z pazurem - za taką Agnieszką tęskniliśmy już od dawna!

<< ZOBACZ ZDJĘCIA >>

Podoba się Wam piosenkarka w swojej "tradycyjnej" wersji? ;) Nam bardzo!

 

 

jus