Bernadeta Krynicka to "sejmowa modnisia". Dekolty, obcisłe żółte spodnie, a teraz TO

Bernadeta Krynicka wprowadziła nową jakość na sejmowe korytarze. Jeden dzień, dwa posiedzenia, dwie stylizacje. Posłanka zyskała już miano "modnisi".

Bernadeta Krynicka ma 45 lat, pochodzi z Łomży i debiutuje jako posłanka na Sejm z ramienia PiS-u. Choć w sejmowych ławach zasiada dopiero od kilku tygodni już zdążyła na siebie zwrócić uwagę. Nie chodzi jednak o przekonujące przemówienia, lecz stylizacje... Fakt.pl już nadał jej nawet miano "sejmowej modnisi".

Jeśli uważacie, że to tytuł daleko przesadzony, powinniście poddać swój pogląd powtórnej refleksji. Bernadeta Krynicka naprawdę wyróżnia się stylizacjami na tle innych posłanek. Dekolty? Jaskrawe kolory? Żadna z tych rzeczy nie stanowi dla niej problemu. Posłanka bawi się stylizacjami. Łączy różne odcienie, wybiera różne fasony sukienek, zakłada seksownie podkreślające talię żakiety, ba! Raz nawet przyszła do Sejmu w KOMBINEZONIE.

 

<< ZOBACZ STROJE KRYNICKIEJ >>

 

Ekstrawagancka - jak na polskie warunki - garderoba to jednak nie wszystko. Teraz Krynicka przeszła samą siebie i jednego dnia miała dwie różne stylizacje na dwa różne posiedzenia. Co ciekawe, artykuł, w którym wspomniano zamiłowanie  posłanki do mody, udostępniła na swoim oficjalnym profilu na Facebooku. A co jeszcze ciekawsze weszła jeszcze w polemikę z internautami, a w przypadku wcześniejszych postów robiła to sporadycznie i dość wybiórczo.

Bernadeta Krynicka odpowiada internaucie Screen z Facebook.com/bernadetakrynickapl/

Podobają Wam się stylizacje "sejmowej modnisi"? Ma szansę przyćmić Agatę Dudę?

 

 

ZI

Pobierz darmową aplikację Plotek na telefony z Androidem

POLUB NAS