Marcelina Zawadzka i jej SPEKTAKULARNA kreacja sylwestrowa. "25 tys. ręcznie naklejonych kryształów Swarovskiego"

Marcelina Zawadzka była jedną z prowadzących sylwestrową imprezę Dwójki. Na tę okazję przygotowała niesamowitą suknię zdobioną kryształami Swarovskiego.

Sylwester z Dwójką w tym roku odbył się we Wrocławiu. Imprezę prowadził sprawdzony w "The Voice of Poland' team - Maciej Musiał, Tomasz Kammel i Halina Mlynkova. Dołączyła do nich także nowa gwiazda "Pytania na Śniadanie" - Marcelina Zawadzka. I to ona wyglądała na scenie NAJLEPIEJ. Mimo że stojąca obok piosenkarka pokazała się w seksownej czarnej sukni z wycięciami, to jednak kreacja Marceliny robiła większe wrażenie.

<< ZOBACZ ZDJĘCIA >>
Do wykonania sukni Marceliny użyto ponad 25 tys. kryształów Swarovskiego. Każdy z nich był ręcznie naklejany. Nowoczesna suknia nawiązująca do stylu pin-up będzie utrzymana w biało-czerwonej kolorystyce. To nieprzypadkowe nawiązanie do narodowych barw. Hasło przewodnie Sylwestra z Dwójką brzmi bowiem: "Europa bawi się we Wrocławiu". Marcelina reprezentuje Polskę, stąd taki właśnie kolorystyczny zabieg - czytamy w informacji prasowej.

Suknia Marceliny Zawadzkiej zaprojektowana przez Malwinę Wędzikowskąmat. prasowe

Kreację zaprojektowała stylistka "Tańca z Gwiazdami", Malwina Wędzikowska.

Marcelina Zawadzka i Malwina Wędzikowskamat. prasowe

 

 

AB