Ewa Farna w cekinowej mini i wysokich kozakach. Widać, że czuła się mega seksownie. Bo obok był ON

Ewa Farna na naszych oczach wyrosła z małej dziewczynki w pewną siebie kobietę. Na sylwestrowym koncercie we Wrocławiu towarzyszył jej ukochany, przy którym gwiazda rozkwita.

Ewa Farna na sylwestrowym koncercie Dwójki we Wrocławiu wyglądała świetnie. Tego wieczora zaszalała z kreacją - srebrna mini zdobiona cekina eksponowała nogi w długich seksownych kozakach. Jej występ był jednym z najlepszych - Farna dała czadu! Widać było również, że obecność ukochanego Martina Chobota dużo jej dała. Czuła się sexy i naprawdę było to widać.

<< ZOBACZ ZDJĘCIA >>

Farna i Chobot są ze sobą już od kilku lat, ale na razie nie zamierzają związku legalizować. I choć od czasu do czasu pojawiają się informacje o ich zaręczynach, gwiazda dementuje, jakoby mieli w najbliższym czasie wziąć ślub.

Ewidentnie wszyscy chcą mnie wydać za mąż, nie wiem z czego się to bierze! Może to przez moje kobiece kształty zapraszają do tego, żebym u swojego boku miała już męża? Mam dopiero 22 lata, nie jestem jeszcze na to gotowa i myślę, że nie ma się co z taką decyzją śpieszyć - powiedziała w rozmowie z "Faktem".

Mimo to miłość kwitnie, a Farna coraz częściej wrzuca do sieci romantyczne zdjęcia z ukochanym albo pokazuje np. takie nagrania:

 

AB