Edyta Górniak elegancka, a potem... Przebrała się, a spódniczka odsłoniła O WIELE więcej. Zbędne kilogramy? Nie w tym roku

Edyta Górniak wystąpiła w Krakowie podczas Sylwestra 2015 telewizji TVN. Co miała na sobie? Wybór był bardzo ciekawy.
Edyta Górniak zachwyciła elegancją A potem przebrała się, a spódniczka odsłoniła za wiele Edyta Górniak wystąpiła w Krakowie podczas Sylwestra 2015 telewizji TVN. Co miała na sobie? Wybór był bardzo ciekawy. Edyta Górniak rok temu wywołała sporo kontrowersji. Jej bluzka odsłaniała brzuch, po którym wyraźnie było widać, że diwa w czasie świąt nie liczyła kalorii. Ale w tym roku gwiazda nie pozwoliła sobie na folgowanie. Najpierw pokazała się w obcisłej, długiej kreacji, a potem w krótkiej, tiulowej spódniczce. Jedna doskonale podkreśliła jej zgrabne ciało, a druga odsłoniła wspaniałe nogi. Piosenkarka prezentowała się doskonale. Jak podobają się Wam sylwestrowe stylizacje Górniak? My zdecydowanie jesteśmy za biała sukienką, która idealnie podkreśliła urodę artystki. A tiulowe wdzianko? O dziwo, też wyglądało pięknie.

Edyta Górniak rok temu wywołała sporo kontrowersji. Jej bluzka odsłaniała brzuch, po którym wyraźnie było widać, że diwa w czasie świąt nie liczyła kalorii ;) Ale w tym roku gwiazda nie pozwoliła sobie na folgowanie. Najpierw pokozała się w obcisłej, długiej kreacji, a potem w krótkiej, tiulowej spódniczce. Jedna doskonale podkreśliła jej zgrabne ciało, a druga odsłoniła wspaniałe nogi. Piosenkarka prezentowała się doskonale.

<< ZOBACZ ZDJĘCIA >>

Jak podobają się Wam sylwestrowe stylizacje Górniak? My zdecydowanie jesteśmy za biała sukienką, która idealnie podkreśliła urodę artystki. A tiulowe wdzianko? O dziwo, też wyglądało pięknie.

 

 

jus