Kuba Wesołowski z żoną w Meksyku. Ona: Sama sobie zazdroszczę. On: Dziwne święta

Agnieszka i Kuba Wesołowscy choinkę zamienili na gorącą, meksykańską plażę, a relację z egzotycznych wakacji zamieścili oczywiście na Instagramie.
Kuba Wesołowski z żoną w Meksyku Ona: Sama sobie zazdroszczę. On: Dziwne święta Agnieszka i Kuba Wesołowscy choinkę zamienili na gorącą, meksykańską plażę, a relację z egzotycznych wakacji zamieścili oczywiście na Instagramie. Agnieszka i Kuba Wesołowscy, podobnie jak wiele innych gwiazd w okresie świątecznym, uciekają przed zimą. Podczas gdy u nas temperatura niebezpiecznie spada, aktor z żoną cieszą się słońcem, ciepłym morzem i pięknymi widokami. Nie omieszkali oczywiście pochwalić się tym na Instagramie. "Taka sytuacja:) inna perspektywa Świąt - jest cudownie! Sama sobie zazdroszczę" - napisała dziennikarka. Inni oczywiście też jej pozazdrościli. "Oj, ja też zazdroszczę :) super!" - pisali internauci. "Weź trochę daj nam ciepła do Wawy". Wesołowski zamieścił zdjęcie z żoną, które podpisał na swój, przewrotny sposób: "Dziwne święta, choinkę zabrali, morze przywieźli, do domu daleko". Meksykańskie widoki robią wrażenie, podobnie jak ekskluzywny hotel, w którym zatrzymała się para. Choć mogłoby się wydawać, że mając do dyspozycji takie baseny, nie pozostaje nic innego jak tylko się w nich wylegiwać, Wesołowska preferuje aktywny wypoczynek. "Jest gorąco! Biegam przy 29 stopniach" - napisała.

Agnieszka i Kuba Wesołowscy, podobnie jak wiele innych gwiazd w okresie świątecznym, uciekają przed zimą. Podczas gdy u nas temperatura niebezpiecznie spada, aktor z żoną cieszą się słońcem, ciepłym morzem i pięknymi widokami. Nie omieszkali oczywiście pochwalić się tym na Instagramie.

Taka sytuacja:) inna perspektywa Świąt - jest cudownie! Sama sobie zazdroszczę - napisała dziennikarka.

Inni oczywiście też jej pozazdrościli ;)

Oj, ja też zazdroszczę :) super! - pisali internauci.
Weź trochę daj nam ciepła do Wawy.

Wesołowski zamieścił zdjęcie z żoną, które podpisał na swój, przewrotny sposób:

Dziwne święta, choinkę zabrali, morze przywieźli, do domu daleko.

#dziwneswieta #choinkezabrali #morzeprzywiezli #przejmujemybalkon #dodomudaleko #justinbieber #sorry #chlopieszkodamiCiebie

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Jakub Wesolowski (@jakubwesolowski)

Taka sytuacja:) inna perspektywa Świąt - jest cudownie! Sama sobie zazdroszczę.

Meksykańskie widoki robią wrażenie, podobnie jak ekskluzywny hotel, w którym zatrzymała się para:

#swimmingpool #paradise #bestplaceintheworld #20thfloor #view #bynight #night #brawomy???? ??????????????

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Agnieszka Wesołowska (@szczureczek)

Choć mogłoby się wydawać, że mając do dyspozycji takie baseny, nie pozostaje nic innego jak tylko się w nich wylegiwać, Wesołowska preferuje aktywny wypoczynek.

Jest gorąco! Biegam przy 29 stopniach - napisała.

WJ

Pobierz nową aplikację Plotek na telefony z Androidem

POLUB NAS