"Barwy szczęścia". Katarzyna Zielińska bierze ślub w serialu. Suknia? W innym stylu niż jej własna

Serial "Barwy szczęścia" miło zaskoczy widzów 7 stycznia. Wtedy zostaną wyemitowane odcinki ze ślubem bohaterów granych przez Katarzynę Zielińska i Jacka Rozenka.
Serialowy ślub "Barwy szczęścia": Katarzyna Zielińska bierze ślub w serialu. Serial "Barwy szczęścia" wkrótce zaskoczy widzów. Wtedy zostaną wyemitowane odcinki ze ślubem bohaterów granych przez Katarzynę Zielińska i Jacka Rozenka. Serial "Barwy szczęścia" miło zaskoczy widzów 7 stycznia. Wtedy zostaną wyemitowane odcinki ze ślubem bohaterów granych przez Katarzynę Zielińska i Jacka Rozenka. Jeśli są tu widzowie serialu "Barwy szczęścia", to wiedzą, że Marta nie miała do tej pory szczęścia do mężczyzn. Bohaterka, którą gra Katarzyna Zielińska już dwa razy wychodziła za mąż. Powiedziała "tak" Piotrowi Walawskiemu (Piotr Jankowski) i Robertowi Romanowskiemu (Marcin Czarnik) za każdym razem jednak jej związki rozpadały się. Artur (Jacek Rozenek) długo zabiegał o względy Marty, w końcu jednak zyskał jej zaufanie i ją poślubił. Odcinki kręcono mniej więcej pół roku temu, więc piękna pogoda pozwoliła na zorganizowanie planu zdjęciowego na dworze. Katarzyna Zielińska w tracie przerwy zdjęciowej pochwaliła się na swoim koncie na Instagramie suknią. Posypały się tylko pozytywne komentarze. Inaczej było, gdy Zielińska brała prawdziwy ślub w prawdziwym życiu z Wojciechem Domańskim. Nie zostawiliście suchej nitki na projekcie Gosi Baczyńskiej. A jak Wam się podoba serialowa kreacja? Odcinek 1376, w którym pokazany zostanie ślub, obejrzymy na antenie TVP2 już 7 stycznia 2016.

Jeśli są tu widzowie serialu "Barwy szczęścia", to wiedzą, że Marta nie miała do tej pory szczęścia do mężczyzn. Bohaterka, którą gra Katarzyna Zielińska już dwa razy wychodziła za mąż. Powiedziała "tak" Piotrowi Walawskiemu (Piotr Jankowski) i Robertowi Romanowskiemu (Marcin Czarnik) za każdym razem jednak jej związki rozpadały się. Artur (Jacek Rozenek) długo zabiegał o względy Marty, w końcu jednak zyskał jej zaufanie i ją poślubił.

<< ZOBACZ ZDJĘCIA ZE ŚLUBU >>

 

#przygotowania #ślub #przeżywam #pierscionek #piekny #dzien #suknia #bizuufashion ?? @bizuufashion

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Katarzyna Zielińska (@katarzynazielinska)


Odcinki kręcono mniej więcej pół roku temu, więc piękna pogoda pozwoliła na zorganizowanie planu zdjęciowego na dworze. Katarzyna Zielińska w tracie przerwy zdjęciowej pochwaliła się na swoim koncie na Instagramie suknią. Posypały się tylko pozytywne komentarze.

Inaczej było, gdy Zielińska brała prawdziwy ślub w prawdziwym życiu z Wojciechem Domańskim. Nie zostawiliście suchej nitki na projekcie Gosi Baczyńskiej. A jak Wam się podoba serialowa kreacja?

Odcinek 1376, w którym pokazany zostanie ślub, obejrzymy na antenie TVP2 już 7 stycznia 2016.

 

 

ZI

Pobierz darmową aplikację Plotek na telefony z Androidem

POLUB NAS

Która suknia ślubna podoba Ci się bardziej?