Rita Ora na plaży pokazała się w dwóch kostiumach. Jeden BARDZO skąpy, a drugi... Wow, co za ciało!

Rita Ora ma za sobą pracowity rok, ale w końcu przyszedł czas na zasłużony odpoczynek. Wokalistka relaksowała się ostatnio na plaży w Miami i wyglądała naprawdę sexy.
Rita Ora na plaży W dwóch kostiumach Rita Ora ma za sobą pracowity rok, ale przyszedł czas na zasłużony odpoczynek. Wokalistka relaksowała się ostatnio na plaży w Miami i wyglądała naprawdę sexy. Rita Ora nie należy do anorektycznie chudych gwiazd. Swoją apetyczną, kobiecą sylwetką pochwaliła się w Miami, gdzie zaprezentowała się w dwóch strojach kąpielowych. Kuse, czarne bikini odsłoniło sporo, ale to zabudowany, jednoczęściowy kostium okazał się bardziej seksowny. Trójkolorowy, z głębokim dekoltem i wycięciami poniżej bioder podkreślił atuty figury piosenkarki. Ora wypoczywała wraz z kolegą z "X Factor", Nickiem Grimshawem i najwyraźniej świetnie się bawili. Po roku spędzonym razem na planie programu, Rita Ora i Nick Grimshaw nadal nie mają siebie dosyć - czytamy na stronie Huffington Post. Mamy nadzieję, że po takim odpoczynku, Ora zbierze się do nagrania nowej płyty.

Rita Ora nie należy do anorektycznie chudych gwiazd. Swoją apetyczną, kobiecą sylwetką pochwaliła się w Miami, gdzie zaprezentowała się w dwóch strojach kąpielowych. Kuse, czarne bikini odsłoniło sporo, ale to zabudowany, jednoczęściowy kostium okazał się bardziej seksowny. Trójkolorowy, z głębokim dekoltem i wycięciami poniżej bioder podkreślił atuty figury piosenkarki.

<< ZOBACZ ZDJĘCIA >>

Ora wypoczywała wraz z kolegą z "X Factor", Nickiem Grimshawem i najwyraźniej świetnie się bawili.

Po roku spędzonym razem na planie programu, Rita Ora i Nick Grimshaw nadal nie mają siebie dosyć - czytamy na stronie Huffington Post.

Mamy nadzieję, że po takim odpoczynku, Ora zbierze się do nagrania nowej płyty.

WJ

Pobierz nową aplikację Plotek na telefony z Androidem

POLUB NAS