Anna Lewandowska w BIKINI. "Za figurę szacun, a za cytat...". Podpis pod zdjęciem nie wszystkim się spodobał

Anna Lewandowska wypoczywa obecnie na gorącej, południowej plaży. Zdjęcia w bikini już zagościły na jej profilach społecznościowych i - jak zwykle - wygląda świetnie.
Anna Lewandowska w bikini Podpis pod zdjęciem nie wszystkim się spodobał Anna Lewandowska wypoczywa na gorącej, południowej plaży. Zdjęcia w bikini zagościły na jej profilach społecznościowych i - jak zwykle - wygląda świetnie. Anna Lewandowska relaksuje się na egzotycznych wakacjach, a zdjęciami z wyjazdu pochwaliła się na Facebooku i Instagramie. Nie wiemy, jak ona to robi, że zawsze wygląda TAK DOBRZE. Nawet świąteczne pyszności nie zaszkodziły jej sylwetce. Wyrzeźbione ciało Lewandowskiej jest wręcz stworzone do bikini. Fani byli oczywiście pod wrażeniem, choć niektórym nie podobała się sylwetka gwiazdy i... cytat, który wybrała jako podpis pod zdjęciem: Ciało marzenie - pisali fani. Jejku, ale dzieciątko z figury. Ciało Boskie, cytat już trochę mniej. O co chodzi? Lewandowska złożyła swoim fanom życzenia noworoczne w nietypowy sposób. Posłużyła się cytatem z... Darwina. "Nie jest najsilniejszy z gatunków ten, który przeżyje ani najbardziej inteligentny, ale jest to ten, który najbardziej reaguje na zmiany..." (Charles Darwin). Z Nowym Rokiem niech przyjdą nowe zmiany - tego Wam życzę! - on 30 grudnia 2015 Lewandowska miała zapewne na myśli wdrażanie w życie pozytywnych zmian, ale jej życzenia sprowokowały internautów do dywagacji naukowych: Za figurę szacun, a za cytat pytanie, czy Darwin udowodnił, że jakikolwiek gatunek ewoluował w następny? Ten Darwin nie przemyślał pierwszej części swojej wypowiedzi, bo w życiu chodzi właśnie o przeżycie. Te zdjęcia z pewnością posłużą za motywację do zmian, przynajmniej w kwestii zwalczenia poświątecznego tłuszczyku.

Anna Lewandowska relaksuje się na egzotycznych wakacjach, a zdjęciami z wyjazdu pochwaliła się na Facebooku i Instagramie. Nie wiemy, jak ona to robi, że zawsze wygląda TAK DOBRZE. Nawet świąteczne pyszności nie zaszkodziły jej sylwetce. Wyrzeźbione ciało Lewandowskiej jest wręcz stworzone do bikini. Fani byli oczywiście pod wrażeniem, choć niektórym nie podobała się sylwetka gwiazdy i... cytat, który wybrała jako podpis pod zdjęciem:

Ciało marzenie - pisali fani.
Jejku, ale dzieciątko z figury.
Ciało Boskie, cytat już trochę mniej.

O co chodzi? L ewandowska złożyła swoim fanom życzenia noworoczne w nietypowy sposób. Posłużyła się cytatem z... Darwina.

"Nie jest najsilniejszy z gatunków ten, który przeżyje ani najbardziej inteligentny, ale jest to ten, który najbardziej reaguje na zmiany..." (Charles Darwin). Z Nowym Rokiem niech przyjdą nowe zmiany - tego Wam życzę! - napisała.

"Nie jest najsilniejszy z gatunków ten, który przeżyje ani najbardziej inteligentny ale jest to ten, który najbardziej...

Posted by Anna Lewandowska on  30 grudnia 2015

Lewandowska miała zapewne na myśli wdrażanie w życie pozytywnych zmian, ale jej życzenia sprowokowały internautów do dywagacji naukowych:

Za figurę szacun, a za cytat pytanie, czy Darwin udowodnił, że jakikolwiek gatunek ewoluował w następny?
Ten Darwin nie przemyślał pierwszej części swojej wypowiedzi, bo w życiu chodzi właśnie o przeżycie.

Te zdjęcia z pewnością posłużą za motywację do zmian, przynajmniej w kwestii zwalczenia poświątecznego tłuszczyku ;) A co do cytatu, interpretację pozostawiamy już Wam.

WJ

Pobierz nową aplikację Plotek na telefony z Androidem

POLUB NAS