Joanna Krupa i Karolina Pisarek razem w Los Angeles. Zagraniczne media zachwycone: Jak bliźniaczki!

Joanna Krupa ugościła w rodzinnym LA Karolinę Pisarek. Początkująca modelka wybrała się na lunch w Beverly Hills z prowadzącą "Top model" oraz jej mężem.
Krupa i Pisarek w LA Zagraniczne media zachwycone Joanna Krupa oraz Karolina Pisarek spotkały się w USA! Młoda modelka przyleciała do Los Angeles kilka dni dni temu. Prawdopodobnie celem podróży jest nie tyle wypoczynek, a sesje zdjęciowe - Pisarek na Instagramie otagowała w kilku postach agencję modeli Avant Models, z którą współpracują m.in. uczestnicy programu "Top Model". Do swoich wpisów dodała również hashtag #secretproject. Na wyniki tego "tajnego projektu" musimy nieco poczekać, ale już dziś możemy podziwiać zdjęcia z jej pobytu w Los Angeles m.in. ze spotkania z Joanną Krupą. Obie opublikowały fotki. Modelki poszły razem na lunch. Ten fakt nie umknął uwadze amerykańskich paparazzi - w sieci możemy znaleźć ich wspólne zdjęcia. O Krupie i Pisarek pisze m.in. Daily Mail. Autorzy artykułu dostrzegli ogromne podobieństwo, jakie je łączy: One mogłyby być bliźniaczkami! - piszą w tytule dziennikarze Daily Mail. Trudno nie przyznać racji - Krupa i Pisarek mają podobny typ urody, a podczas lunchu prezentowały się świetnie.

Joanna Krupa oraz Karolina Pisarek spotkały się w USA! Młoda modelka przyleciała do Los Angeles kilka dni dni temu. Prawdopodobnie celem podróży jest nie tyle wypoczynek, a sesje zdjęciowe - Pisarek na Instagramie otagowała w kilku postach agencję modeli Avant Models, z którą współpracują m.in. uczestnicy programu "Top Model". Do swoich wpisów dodała również hashtag #secretproject. Na wyniki tego "tajnego projektu" musimy nieco poczekać, ale już dziś możemy podziwiać zdjęcia z jej pobytu w Los Angeles m.in. ze spotkania z Joanną Krupą. Obie opublikowały fotki.

 

 

 

Lunch with the #beautiful couple ?? @joannakrupa @romainzago #lunch #beverlyhills90210 #LA #lovethem @avantmanagement

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Karolina Pisarek (@karolina_pisarek)

Modelki poszły razem na lunch. Ten fakt nie umknął uwadze amerykańskich paparazzi - w sieci możemy znaleźć ich wspólne zdjęcia. Sami zobaczcie:

<< ZOBACZ ZDJĘCIA >>

O Krupie i Pisarek pisze m.in. Daily Mail. Autorzy artykułu dostrzegli ogromne podobieństwo, jakie je łączy:

One mogłyby być bliźniaczkami! - piszą w tytule dziennikarze Daily Mail.

Trudno nie przyznać racji - Krupa i Pisarek mają podobny typ urody, a podczas lunchu prezentowały się świetnie.

 

KS

Pobierz darmową aplikację Plotek na telefony z Androidem

POLUB NAS