"Rolnik szuka żony". Nie wyszło jej z Adamem, znalazła męża poza show. Kraśko nie pojechał na ślub. Skomentował na FB

Adam Kraśko dał jej kosza, ale ona układa sobie życie i ma się dobrze. Kolejna uczestniczka programu "Rolnik szuka żony" stanęła na ślubnym kobiercu.
Znalazła męża poza show Adam jej nie chciał Adam Kraśko dał jej kosza, ale ona układa sobie życie i ma się dobrze. Kolejna uczestniczka programu "Rolnik szuka żony" stanęła na ślubnym kobiercu. "Rolnik szuka żony" nie przyniósł jej miłości, ale Izabela Stępień rok po zakończeniu emisji programu jest już mężatką. Adam Kraśko, który odrzucił jej względy, nie stawił się na ślubie. Wysłał jednak prezent młodej parze, o czym poinformował na Facebooku: Izo i Tomku, jutro Wasz wielki dzień! Wysyłam kuriera z prezentem :). To kolejna uczestniczka show, która wzięła ślub. W sierpniu za mąż wyszła też Anna Sygnowska, która wkrótce zostanie mamą. Sam Kraśko wyznał nam niedawno, że obecnie też ma dziewczynę i że "cały czas się w kimś zakochuje".

"Rolnik szuka żony" nie przyniósł jej miłości, ale Izabela Stępień rok po zakończeniu emisji programu jest już mężatką. Adam Kraśko, który odrzucił jej względy, nie stawił się na ślubie. Wysłał jednak prezent młodej parze, o czym poinformował na Facebooku:

 

Izo i Tomku, jutro Wasz wielki dzień! Wysyłam kuriera z prezentem :).#adamkrasko #izastepien #rolnikszukazony

Posted by Adam Kraśko on  18 grudnia 2015

W programie między Kraśko a Izą bywało gorąco:

Adam Kraśko z Izabelą Stępień w Facebook.com

To kolejna uczestniczka show, która wzięła ślub. W sierpniu za mąż wyszła też Anna Sygnowska, która wkrótce zostanie mamą. Sam Kraśko wyznał nam niedawno, że obecnie też ma dziewczynę i że "cały czas się w kimś zakochuje".

WJ

Pobierz nową aplikację Plotek na telefony z Androidem

POLUB NAS