Krzysztof Ibisz zostanie prowadzącym nowego programu! Tematyka? Nas ten wybór zaskoczył

Krzysztof Ibisz poprowadzi program dla kobiet! Zastąpi Zuzannę Ziomecką w telewizyjnym show "Demakijaż".
Ibisz poprowadzi program dla kobiet Krzysztof Zastąpi Zuzannę Ziomecką w telewizyjnym show "Demakijaż" Krzysztof Ibisz zostanie gospodarzem programu dla kobiet w Polsat Cafe. W "Demakijażu" zastąpi Zuzannę Ziomecką, która kończy współpracę ze stacją. Krzysztof Ibisz zostanie gospodarzem kolejnego programu w jednej ze stacji Polsatu. Nie jest to jednak duże show telewizyjne jak np. "Taniec z gwiazdami". Popularny prezenter zmieni nieco tematykę i poprowadzi... talk-show dla kobiet w Polsat Cafe. W drugiej edycji programu zastąpi Zuzannę Ziomecką, która kończy współpracę ze stacją. Dziennikarka, w rozmowie z serwisem wirtualnemedia.pl potwierdza doniesienia o odejściu ze stacji: - To zgodna decyzja moja i stacji - komentuje Ziomecka. Krzysztof Ibisz już wcześniej współpracował z Polsat Cafe - w 2012 r. miał okazję prowadzić program "Zrozumieć kobietę". Czy poradzi sobie w "Demakijażu"? Dowiemy się już wiosną 2016 r.

Krzysztof Ibisz zostanie gospodarzem kolejnego programu w jednej ze stacji Polsatu. Nie jest to jednak duże show telewizyjne jak np. "Taniec z gwiazdami". Popularny prezenter zmieni nieco tematykę i poprowadzi... talk-show dla kobiet w Polsat Cafe. W drugiej edycji programu zastąpi Zuzannę Ziomecką, która kończy współpracę ze stacją. Dziennikarka, w rozmowie z serwisem wirtualnemedia.pl potwierdza doniesienia o odejściu ze stacji:

To zgodna decyzja moja i stacji - komentuje Ziomecka.

Zuzanna Ziomecka, Krzysztof Ibisz Agencja Gazeta/WBF

 

Krzysztof Ibisz już wcześniej współpracował z Polsat Cafe - w 2012 r. miał okazję prowadzić program "Zrozumieć kobietę". Czy poradzi sobie w "Demakijażu"? Dowiemy się już wiosną 2016 r.

 

 

KS

Pobierz darmową aplikację Plotek na telefony z Androidem

POLUB NAS

Więcej o:
Komentarze (5)
Krzysztof Ibisz zostanie prowadzącym nowego programu! Tematyka? Nas ten wybór zaskoczył
Zaloguj się
 • do_podziwu

  Oceniono 4 razy 2

  "..poprowadzi... talk-show dla kobiet w Polsat Cafe." - bardzo dobry wybor (moim zdaniem) wydaje mi sie Krzys bedzie mial wiele wspolnych tematow ,operacje plastyczne ,botoks ,kosmetyki itd.-:))

 • forfiter_jr

  Oceniono 4 razy 2

  Wreszcie będzie miał okazję pogadać o misiach, lalkach i ich wózkach.:)

 • Gość: 76870989

  0

  Będzie mógł wybierać...wśród swoich ofiar do woli i gwałcić je po kolei i nikt nawet nie kiwnie palcem...

 • baba_jaga

  Oceniono 2 razy 0

  Krzysio zawsze młody był by idealnym kandydatem na męża dla młodniejącej Małgogrzaty Rozenek :-)

 • pan.malowany

  Oceniono 3 razy -1

  pastikowy kris? qrwa ...co ten facio z siebie zrobil????

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX