Allan Krupa śpiewa na Instagramie Edyty Górniak. Jesteśmy pod wrażeniem! "Talent po mamusi"

Czy Allan Krupa odziedziczył zdolności wokalne po słynnej mamie? O tym, jak brzmi jego głos możemy przekonać się za sprawą nagrania wrzuconego przez piosenkarkę na jej Instagrama.
"Talent po mamusi"? Allan Krupa śpiewa na Instagramie Edyty Górniak. Czy Allan Krupa odziedziczył zdolności wokalne po słynnej mamie? O tym, jak brzmi jego głos możemy przekonać się za sprawą nagrania na Instagramie. Czy Allan Krupa odziedziczył zdolności wokalne po słynnej mamie? O tym, jak brzmi jego głos możemy przekonać się za sprawą nagrania wrzuconego przez piosenkarkę na jej Instagrama. Edyta Górniak chętnie pokazuje w sieci zdjęcia z nastoletnim synem. Tym razem przyszła kolej na wideo. Dodatkowy bonus? Allan śpiewa! Z rozbawioną mama w tle. Całość wypada bardzo uroczo, ale na usta ciśnie się tylko jedno pytanie: czy Allan może poszczycić warunkami wokalnymi na miarę mamy? Internauci nie mają co do tego wątpliwości: "Jaki talent po mamusi!", "Głos świetny", "Dobry ma głos i przystojniak" - pisali w komentarzach.

Edyta Górniak chętnie pokazuje w sieci zdjęcia z nastoletnim synem. Tym razem przyszła kolej na wideo. Dodatkowy bonus? Allan śpiewa! Z rozbawioną mama w tle. Całość wypada bardzo uroczo, ale na usta ciśnie się tylko jedno pytanie: czy Allan może poszczycić warunkami wokalnymi na miarę mamy? Internauci nie mają co do tego wątpliwości.

Jaki talent po mamusi!
Głos świetny.
Jaki głos, mega!
Dobry ma głos i przystojniak - pisali w komentarzach.

Zgodzicie się?

EK