Pierwsza impreza Kim Kardashian po porodzie. OGROMNE piersi ledwo mieściły się w staniku. A wśród gości... Ale niespodzianka!

Kim Kardashian pokazała na Instagramie rodzinne zdjęcia z wigilijnej imprezy. To jej pierwsze oficjalne fotografie od czasu urodzenia syna trzy tygodnie temu. Jak wygląda? Prześwitujący top to dowód na to, że stara, dobra Kim wróciła.
Kardashian po porodzie Pierwsza impreza Kim Kardashian po porodzie. Kim Kardashian pokazała na Instagramie rodzinne zdjęcia z wigilijnej imprezy. To jej pierwsze oficjalne fotografie od czasu urodzenia syna trzy tygodnie temu. Kim Kardashian pokazała na Instagramie rodzinne zdjęcia z wigilijnej imprezy. To jej pierwsze oficjalne fotografie od czasu urodzenia syna trzy tygodnie temu. Jak wygląda? Prześwitujący top to dowód na to, że stara, dobra Kim wróciła. Kim Kardashian ma sztywną zasadę: nie pokazywać się w mediach po urodzeniu dziecka, dopóki nie zrzuci zbędnych kilogramów. Celebrytka szybko wraca jednak do formy i dlatego postanowiła podzielić się ze światem zdjęciami ze świątecznej imprezy zorganizowanej przez jej matkę, Kris Jenner. Pozuje z Kanye Westem i North, jednak trudno nam ocenić jej pociążową figurę, gdyż uwagę przykuwa tylko OGROMNY biust celebrytki wyeksponowany w prześwitującym topie. Wszystkie ewentualne krągłości Kim przykryła sprytnie czarnym futrem. Na równie odważny dekolt zdecydowała się też Khloe w srebrnym, obcisłym kostiumie. Wciąż nie możemy się nadziwić, jaką ostatnio metamorfozę przeszła. Efekty diety i ćwiczeń są imponujące. Wigilijna impreza, na którą są zapraszane największe gwiazdy (w tym roku m.in. Jennifer Lopez), to stały punkt programu świąt Kardashianów. "Odkąd pamiętam, moja mama prowadzi wigilijną imprezę, a w tym roku było niesamowicie! Mama włożyła tyle starań w te wszystkie detale" - napisała Kim na swoim blogu. Przez całą noc było tak świątecznie i uroczyście w otoczeniu rodziny i przyjaciół. Mieliśmy nawet renifera dla dzieci w ogrodzie! North chciała spleść włosy tak jak ja swoje i wyglądałyśmy tak podobnie.

Kim Kardashian ma sztywną zasadę: nie pokazywać się w mediach po urodzeniu dziecka, dopóki nie zrzuci zbędnych kilogramów. Celebrytka szybko wraca jednak do formy i dlatego postanowiła podzielić się ze światem zdjęciami ze świątecznej imprezy zorganizowanej przez jej matkę, Kris Jenner. Pozuje z Kanye Westem i North, jednak trudno nam ocenić jej pociążową figurę, gdyż uwagę przykuwa tylko OGROMNY biust celebrytki wyeksponowany w prześwitującym topie. Wszystkie ewentualne krągłości Kim przykryła sprytnie czarnym futrem.

Kanye West, Kim Kardashian, North West kimkardashianwest.com

Na równie odważny dekolt zdecydowała się też Khloe w srebrnym, obcisłym kostiumie. Wciąż nie możemy się nadziwić, jaką ostatnio metamorfozę przeszła. Efekty diety i ćwiczeń są imponujące:

Khloe Kardashian, Kim Kardashian, Kris jenner kimkardashianwest.com

Wigilijna impreza, na którą są zapraszane największe gwiazdy (w tym roku m.in. Jennifer Lopez), to stały punkt programu świąt Kardashianów.

Odkąd pamiętam, moja mama prowadzi wigilijną imprezę, a w tym roku było niesamowicie! Mama włożyła tyle starań w te wszystkie detale - napisała Kim na swoim blogu.
Przez całą noc było tak świątecznie i uroczyście w otoczeniu rodziny i przyjaciół. Mieliśmy nawet renifera dla dzieci w ogrodzie! North chciała spleść włosy tak jak ja swoje i wyglądałyśmy tak podobnie.

Na dowód Kim zamieściła zdjęcie na Instagramie:

Merry Christmas everybody! Good night!

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Kim Kardashian West (@kimkardashian)

WJ

Pobierz nową aplikację Plotek na telefony z Androidem

POLUB NAS