Anna Guzik zrezygnowała z prowadzenia programu w Polsat Cafe. Kto ją zastąpi? Ogromne zaskoczenie

Anna Guzik nie będzie już prowadzącą "Grzeszków na widelcu" w Polsat Cafe. Według wstępnych doniesień ma ją zastąpić inna znana aktorka.
Anna Guzik rezygnuje Kto ją zastąpi? Ogromne zaskoczenie Anna Guzik nie będzie już prowadzącą "Grzeszków na widelcu" w Polsat Cafe. Według wstępnych doniesień ma ją zastąpić inna znana aktorka. Anna Guzik zwalnia tempo. Aktorka, która oprócz grania w teatrze i serialu prowadziła także program "Grzeszki na widelcu" w Polsat Cafe, zrezygnowała z tego ostatniego projektu. Dlaczego? Guzik zrezygnowała z dalszego prowadzenia cyklu z powodów osobistych - czytamy na Wirtualnych Mediach. Choć serwis nie podaje, o jakie "powody osobiste" chodzi, możemy się domyślać, że wpływ na decyzję aktorki miała jej ciąża. Guzik spodziewa się bliźniąt, a termin porodu jest planowany na marzec. Mamy jednak też dobrą informację. "Grzeszki na widelcu" nie znikną z anteny, a stacja już szuka nowej prowadzącej: Poważną kandydatką do tej roli jest aktorka Elżbieta Romanowska, znana m.in. z serialu obyczajowego "2XL", pokazywanego kilka lat temu w Polsacie. Rozmowy w tej sprawie trwają.

Anna Guzik zwalnia tempo. Aktorka, która oprócz grania w teatrze i serialu prowadziła także program "Grzeszki na widelcu" w Polsat Cafe, zrezygnowała z tego ostatniego projektu. Dlaczego?

Guzik zrezygnowała z dalszego prowadzenia cyklu z powodów osobistych - czytamy na Wirtualnych Mediach.

Choć serwis nie podaje, o jakie "powody osobiste" chodzi, możemy się domyślać, że wpływ na decyzję aktorki miała jej ciąża. Guzik spodziewa się bliźniąt, a termin porodu jest planowany na marzec. Mamy jednak też dobrą informację. "Grzeszki na widelcu" nie znikną z anteny, a stacja już szuka nowej prowadzącej:

Poważną kandydatką do tej roli jest aktorka Elżbieta Romanowska, znana m.in. z serialu obyczajowego "2XL", pokazywanego kilka lat temu w Polsacie. Rozmowy w tej sprawie trwają.

Co sądzicie o kandydaturze Romanowskiej?

 

Elżbieta Romanowska KAPIF

Anna Guzik sporo schudła. Pomogło jej to w karierze? "Przestałam być aktorką charakterystyczną". Jest jedno ALE

 

WJ

 

Pobierz nową aplikację Plotek na telefony z Androidem

POLUB NAS