Kylie Jenner dostała od ukochanego pierścionek. Ogromny! "Wygląda jak zaręczynowy". Skomentowała

Kylie Jenner niedawno skończyła 18 lat, ale w tym roku nieźle namieszała w showbiznesie. Kolejny krok? Oczywiście bajkowy ślub. Bo pierścionek z olbrzymim brylantem już jest.

Święta u Kardashianów to okres magiczny. Wszystko musi być największe, choinki sięgają bogato zdobionych sufitów, a wśród gości nie brakuje celebrytów, gwiazd Instagrama i oczywiście sławnych raperów. Najmłodszej Kardashiance w czasie świąt towarzyszył ukochany, Tyga. Mężczyzna, który nakręcił z 17-letnią jeszcze Kylie bardzo erotyczny teledysk, a na 18. urodziny podarował jej luksusowy samochód, znów się postarał. Tym razem mała Jenner dostała BARDZO okazały pierścionek.

????

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika King Kylie (@kyliejenner)

????

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika King Kylie (@kyliejenner)

 

Nosi go na serdecznym palcu, chwali się gdzie tylko się da, a blask aż bije po oczach. Czyżby Kylie i Tyga planowali ślub?

Torturuje internet pierścionkiem, który wygląda jak typowy "zaręczynowy" - skomentował "Cosmopolitan.com". - Zamieszcza te swoje "zwyczajne" zdjęcia, a na nich błyszczy OGROMNY brylant.

Kylie postanowiła odnieść się do plotek. Prezent skomentowała poprzez swoją aplikację.

Moja mama co roku urządza przyjęcie, a tegoroczne było naprawdę świetne (i pełne blasku) - napisała. - Cudownie było zakończyć ten rok w tak wspaniały sposób. Zwłaszcza ze wspaniałym prezentem od kogoś, kto wiele dla mnie znaczy... I NIE, nie jestem zaręczona ;)

Trochę żałujemy, bo kochamy śluby u Kardashianów. Ale co się odwlecze, to nie uciecze. A Kylie ma dla nas jeszcze pewnie wiele niespodzianek.

jus