Syn Madonny nie chce z nią mieszkać. "Uciekł do ojca". Powody? Piosenkarka nie będzie zadowolona

Od kilku dni to gorący temat w amerykańskich i brytyjskich mediach: 15-letni syn Madonny zdecydował, że chce zamieszkać z ojcem. Piosenkarka łatwo się nie poddaje i poszła do sądu. Ale nastolatek nie zamierza dostosować się do orzeczenia. O co poszło?
Syn Madonny nie chce z nią mieszkać O co poszło? 15-letni syn Madonny zdecydował, że chce zamieszkać z ojcem. Piosenkarka poszła do sądu. Ale nastolatek nie zamierza dostosować się do orzeczenia. Cała sprawa apogeum osiągnęła w środę - wtedy to w Sądzie Najwyższym na Manhattanie odbyła się rozprawa Madonny przeciwko Guyowi Ritchie. Piosenkarka zeznała, że syn jej i reżysera poinformował ją, że zostaje w Anglii z ojcem. Dlatego chciała, aby sąd nakazał Ritchie'emu, żeby odesłał Rocco do Nowego Jorku. Po rozwodzie w 2008 roku, Rocco i drugi, adoptowany syn pary, David, postanowieniem sądu zostali w Nowym Jorku z matką. Teraz, jak twierdził adwokat Ritchie'ego, 15-latek kategorycznie nie chce wracać do USA. Sąd postanowił jednak inaczej. Nakazuję dziecku wrócić do Nowego Jorku. Jeżeli chce zostać z ojcem, musi wrócić do matki - orzekła sędzia Deborah Kaplan. Nakazała też Rocco, aby był obecny 3 lutego na rozprawie, na której wyda ostateczną decyzję o miejscu jego pobytu. W tym czasie toczyło się też postępowanie w Londynie - tamtejszy sędzia orzekł, że Rocco może zostać w Anglii. Nastolatek nie zastosował się więc do postanowienia amerykańskiej sędzi i Boże Narodzenie spędził z ojcem, jego żoną i trójką przyrodniego rodzeństwa. Media już są na tropie przyczyn zachowania Rocco. I nie są to korzystne dla Madonny informacje. Nastolatek pracował za kulisami trasy koncertowej matki i podobno miał już mieć tego dość. M i Rocco mieli wielkie awantury. Płakała i krzyczała na niego. On nie chce z nią mieszkać, chce być z ojcem - twierdzi RadarOnline. W połowie listopada, gdy Madonna z Rebel Heart Tour dotarła do Sztokholmu, Rocco uciekł na kilka dni. A gdy na początku grudnia dotarli z koncertami do Londynu, chłopak od razu "uciekł do ojca". "Page six" przyczyn zachowania Rocco szuka w postach, które Madonna zamieszczała na Instagramie. Według portalu, były one "upokarzające" dla nastolatka, zawstydzały go i doprowadziły do nieporozumień z matką. Jako przykłady "Page six" wymienia zdjęcie Rocco w kucykach. Tymczasem druga żona Guya Ritchie'ego, Jacqui Ainsley, wrzuciła na Instagram zdjęcie całej rodziny, które było zarazem kartką świąteczną. Reżyser ma troje dzieci ze związku z modelką: 4-letniego Rafaela, 3-letnią Rivkę i rocznego Levi. Para wzięła ślub w lipcu 2015 roku. Madonna i Guy Ritchie zaczęli spotykać się w 1998 roku. Rocco urodził się w sierpniu 2000 roku, a w grudniu para wzięła ślub. W 2006 roku adoptowali chłopca z Malawi, 10-letniego dziś Davida. W październiku 2008 roku piosenkarka i reżyser ogłosili rozstanie, w grudniu rozwód został sfinalizowany. Madonna ma jeszcze dwie córki: 19-letnią Lourdes ze związku z Carlosem Leonem i adoptowaną w 2009 roku Mercy. W święta opublikowała na Instagramie kilka ich zdjęć. Nie zabrakło też Davida.

Cała sprawa apogeum osiągnęła w środę - wtedy to w Sądzie Najwyższym na Manhattanie odbyła się rozprawa Madonny przeciwko Guyowi Ritchie. Piosenkarka zeznała, że syn jej i reżysera poinformował ją, że zostaje w Anglii z ojcem. Dlatego chciała, aby sąd nakazał Ritchie'emu, żeby odesłał Rocco do Nowego Jorku. Po rozwodzie w 2008 roku, Rocco i drugi, adoptowany syn pary, David, postanowieniem sądu zostali w Nowym Jorku z matką. Teraz, jak twierdził adwokat Ritchie'ego, 15-latek kategorycznie nie chce wracać do USA. Sąd postanowił jednak inaczej.

Nakazuję dziecku wrócić do Nowego Jorku. Jeżeli chce zostać z ojcem, najpierw musi wrócić do matki - orzekła sędzia Deborah Kaplan.

Nakazała też Rocco, aby był obecny 3 lutego na rozprawie, na której wyda ostateczną decyzję o miejscu jego pobytu. Madonnie i Ritchie'emu zaleciła, aby do tego czasu polubownie ustalili szczegóły. W tym czasie toczyło się też postępowanie w Londynie - tamtejszy sędzia orzekł, że Rocco może zostać w Anglii. Nastolatek nie zastosował się więc do postanowienia amerykańskiej sędzi i Boże Narodzenie spędził z ojcem, jego żoną i trójką przyrodniego rodzeństwa.

Mimo nieporozumień, 2 dni później Madonna opublikowała stare zdjęcie z synem:

Merry X-mas to the Sun-shine of my Life! ?????????????????

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Madonna (@madonna)

Na Instagramie urocze zdjęcia, a media już są na tropie przyczyn zachowania Rocco. I nie są to korzystne dla Madonny informacje. Nastolatek pracował za kulisami trasy koncertowej matki i podobno miał już mieć tego dość.

M i Rocco mieli wielkie awantury. Płakała i krzyczała na niego. On nie chce z nią mieszkać, chce być z ojcem - twierdzi RadarOnline.

W połowie listopada, gdy Madonna z Rebel Heart Tour dotarła do Sztokholmu, Rocco uciekł na kilka dni. A gdy na początku grudnia dotarli z koncertami do Londynu, chłopak od razu "uciekł do ojca".

"Page six" przyczyn zachowania Rocco szuka w postach, które Madonna zamieszczała na Instagramie. Według portalu, były one "upokarzające" dla nastolatka, zawstydzały go i doprowadziły do nieporozumień z matką. Jako przykłady "Page six" wymienia zdjęcie Rocco w kucykach:

Blonde Ambition! ??. ??#rebelhearttour

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Madonna (@madonna)

oraz krótkie wideo, a właściwie hashtag w jego opisie - #nosausage:

Rocco woli ten profil #nosausage

Tymczasem druga żona Guya Ritchie'ego, Jacqui Ainsley, wrzuciła na Instagram zdjęcie całej rodziny, które było zarazem kartką świąteczną. Reżyser ma troje dzieci ze związku z modelką: 4-letniego Rafaela, 3-letnią Rivkę i rocznego Levi. Para wzięła ślub w lipcu 2015 roku.

May your days be merry and bright ??

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Jacqui Ritchie Official (@jacquiritchie)

Madonna i Guy Ritchie zaczęli spotykać się w 1998 roku. Rocco urodził się w sierpniu 2000 roku, a w grudniu para wzięła ślub. W 2006 roku adoptowali chłopca z Malawi, 10-letniego dziś Davida. W październiku 2008 roku piosenkarka i reżyser ogłosili rozstanie, w grudniu rozwód został sfinalizowany.

01/25/2007 - Guy Ritchie - Arthur and the Invisibles London Movie Premiere - The Vue Cinema West End - London, England - Keywords: ** Worldwide Rights ** Madonna Guy Ritchie Rocco and Lourdes - - ** Worldwide Rights ** - Photo Credit: Photorazzi - Contact (1-866-551-7827) Photorazzi / Photorazzi

Madonna ma jeszcze dwie córki: 19-letnią Lourdes ze związku z Carlosem Leonem i adoptowaną w 2009 roku Mercy. W święta opublikowała na Instagramie kilka ich zdjęć. Nie zabrakło też Davida.

Mercy James knows whats up! ??????

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Madonna (@madonna)

David and Lola Horsing Around?????????????

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Madonna (@madonna)

Mama kontra zbuntowany 15-latek: taka sytuacja to żadne zaskoczenie, w końcu bunt nastolatków to powszechne zjawisko, które, jak widać, nie omija i tych najbardziej znanych rodzin. Mam tylko nadzieję, że obędzie się tu bez prania brudów.

Magdalena Terepka

Więcej o:
Komentarze (9)
Syn Madonny nie chce z nią mieszkać. "Uciekł do ojca". Powody? Piosenkarka nie będzie zadowolona
Zaloguj się
 • Gość: kolo

  0

  Madonna z Lourdes... Następna córka będzie miała na imię Częstochowska!

 • Gość: bzowa

  0

  nie lubię tej baby

 • Gość: sunday guy

  Oceniono 3 razy -1

  Wnuczka ojca swego taty też nie mieszka z tym tatem i nie mają z tego problemu. Choć problem może być, bo studiuje to samo, co ten tato i na tym samym krakoskim ujocie.

 • Gość: Bexe

  Oceniono 4 razy -2

  wolisz, żeby twoim starym był Guy Ritchie czy Madonna... wybór chyba jest prosty

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX