Kinga Rusin na wakacjach z córkami. "Obudziłam się w niebie". Pola podzieliła pasję mamy

Dziennikarka wypoczywa z Polą i Igą Lis na Dominikanie. Kinga Rusin i nastolatki dzielą się zdjęciami z plaży na Instagramie.
Kinga Rusin na wakacjach Dziennikarka wypoczywa z Polą i Igą Lis na Dominikanie Kinga Rusin na wakacjach z córkami. Dziennikarka wypoczywa z Polą i Igą Lis na Dominikanie. Mama i nastolatki dzielą się zdjęciami z plaży na Instagramie. Kinga Rusin wypoczywa z córkami na Dominikanie. Pola Lis spędza czas aktywnie - wygląda na to, że dziennikarce udało się zarazić ją pasją do kitesurfingu. Iga Lis, jak na modelkę przystało, pozuje w bardziej wyrafinowanych pozach. Kinga Rusin profil na Instagramie wykorzystuje do zachwycania się urokami natury. "Obudziłam się w niebie" - podpisała jedno ze zdjęć Pola i patrząc na resztę fotografii, trudno się nie zgodzić z takim stwierdzeniem.

Anna Wendzikowska nie jest jedyną gwiazdą, która zdecydowała się wyjechać na święta. Kinga Rusin wypoczywa z córkami na Dominikanie. Pola Lis spędza czas aktywnie - wygląda na to, że dziennikarce udało się zarazić ją pasją do kitesurfingu.

 

Pola Lis Instagram.com/polciaxx

 

Iga Lis, jak na modelkę przystało, pozuje w bardziej wyrafinowanych pozach.

 

 

Kinga Rusin profil na Instagramie wykorzystuje do zachwycania się urokami natury.

 

There's nothing more perfect than nature #nature #wonderfulworld

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Kinga Rusin- Official Profile (@kingarusin)

 

"Obudziłam się w niebie" - podpisała jedno ze zdjęć Pola i patrząc na resztę fotografii, trudno się nie zgodzić z takim stwierdzeniem. Więcej zdjęć tutaj.

 

 

EK