Michał Wiśniewski wspomina swój udział w reality show: To był naprawdę dobry interes. Ile zarobił? Suma robi wrażenie

Michał Wiśniewski udzielił wywiadu w magazynie "Gala". Ze szczerością wspomina czasy największej popularności.

Michał Wiśniewski wystąpił w rodzinnej sesji dla magazynu "Gala". Na okładce zapozował z obecną żoną, Dominiką Tajner-Wiśniewską oraz z dziećmi: synem Tajner-Wiśniewskiej - Maksem, oraz córką i synem z małżeństwa z Martą Wiśniewską - Fabienne i Xavierem. Sesji zdjęciowej towarzyszył obszerny wywiad. Muzyk wspomina w nim udział w reality show "Jestem jaki jestem". Było to pierwsze tego rodzaju show w Polsce. Wiśniewski wystąpił w programie z ówczesną żoną, Martą Wiśniewską. Jak po latach ocenia to doświadczenie? Twierdzi, że nie żałuje tej decyzji:

To był naprawdę dobry interes - za trzy miesiące pracy zarobiłem milion dolarów! Razem z moją ówczesną żoną Martą udowodniliśmy, że Polacy mają do siebie dystans. - powiedział wokalista.

Michał Wiśniewski, Dominika Tajner-WiśniewskaKapif

W trakcie rozmowy padło porównanie reality show Wiśniewskiego, do słynnego na całym świecie programu o życiu rodziny Kardashianów.

Byliśmy jak zwykłe słoiki, które szpanują popularnością i kasą - podsumował Wiśniewski.

Co na to jego obecna żona Dominika? Okazało się, że nie była zbyt entuzjastycznie nastawiona do sprzedawania swojej prywatności mediom. Trudno jej było do tego przywyknąć:

Najtrudniej było mi się oswoić z otwartością Michała w kwestii mówienia o prywatności w mediach. Nie wszystko, co dotyczy naszej rodziny powinno być wystawione na widok publiczny - przyznała.

Tymczasem, przypomnijmy sobie jak wyglądało życie Wiśniewskiego w reality show:

KS

 

Pobierz darmową aplikację Plotek na telefony z Androidem

POLUB NAS

Więcej o: