Magda Gessler na świętach z ukochanym. "Piękna kobieta, przystojny mężczyzna i śliczna choinka". Zgadzamy się!

Magda Gessler opublikowała na swoim fanpage'u zdjęcia ze świąt, które spędziła z partnerem. Restauratorka promienieje szczęściem - internauci wyrazili swój zachwyt w komentarzach.
Święta u Gessler "Piękna kobieta, przystojny mężczyzna i śliczna choinka". Magda Gessler opublikowała na swoim fanpage'u zdjęcia ze świąt, które spędziła z partnerem. Restauratorka promienieje szczęściem. Magda Gessler opublikowała na swoim fanpage'u zdjęcia ze świąt, które spędziła z partnerem. Restauratorka promienieje szczęściem - internauci wyrazili swój zachwyt w komentarzach. Magda Gessler święta obchodziła w Warszawie, razem ze swoim wieloletnim partnerem, Waldemarem Kozerawskim. Na swoim Facebooku, zamieściła kilka zdjęć z ukochanym, na tle bogato przystrojonej choinki. Fani Gessler rzadko mogą ją podziwiać na wspólnych zdjęciach z Kozerawskim - zazwyczaj zamieszcza je tylko, gdy przebywa na dłuższym urlopie w Kanadzie. Para żyje w związku na odległość, jednak nie zmieniło to faktu, że uczucie, które ich łączy, jest nadal gorące. Gessler tryska energią i można dostrzec, że jest bardzo szczęśliwa. Restauratorka wygląda kwitnąco. To, co jeszcze zaciekawiło fanów (i było równie często komentowane) to strój restauratorki. Jedna z internautek stwierdziła, że jest ubrana... w szlafrok. Jak szybko się okazało ten "szlafrok" to szal marki Moschino, co zauważył jeden z internautów. Restauratorka, na zdjęciach, wygląda na naprawdę zadowoloną. Jak wspomnieliśmy wcześniej, nie odniosła się do komentarzy (zapewne rozkoszowała się z świątecznymi chwilami, a nie siedziała tylko na Facebooku.

Magda Gessler święta obchodziła w Warszawie, razem ze swoim wieloletnim partnerem, Waldemarem Kozerawskim. Na swoim Facebooku, zamieściła kilka zdjęć z ukochanym, na tle bogato przystrojonej choinki.

 

 

Fani Gessler rzadko mogą ją podziwiać na wspólnych zdjęciach z Kozerawskim - zazwyczaj zamieszcza je tylko, gdy przebywa na dłuższym urlopie w Kanadzie. Para żyje w związku na odległość, jednak nie zmieniło to faktu, że uczucie, które ich łączy, jest nadal gorące. Gessler tryska energią i można dostrzec, że jest bardzo szczęśliwa. Fani komentują:

Komentarze fanów Magdy Gessler na Facebooku Screen z fanpage'a Magdy Gessler

Trudno się z tym nie zgodzić - restauratorka wygląda kwitnąco. To, co jeszcze zaciekawiło fanów (i było równie często komentowane) to strój restauratorki. Jedna z internautek stwierdziła, że jest ubrana... w szlafrok:

Komentarze fanów Magdy Gessler na Facebooku Screen z fanpage'a Magdy Gessler

Jak szybko się okazało ten "szlafrok" to szal marki Moschino, co zauważył jeden z internautów. Inni podzielili jego entuzjazm:

Komentarze fanów Magdy Gessler na Facebooku Screen z fanpage'a Magdy Gessler

 

 

 

Restauratorka, na zdjęciach, wygląda na naprawdę zadowoloną. Jak wspomnieliśmy wcześniej, nie odniosła się do komentarzy (zapewne rozkoszowała się z świątecznymi chwilami, a nie siedziała tylko na Facebooku ;)).

 

 

KS

Pobierz darmową aplikację Plotek na telefony z Androidem

POLUB NAS

Więcej o:
Komentarze (43)
Magda Gessler na świętach z ukochanym. "Piękna kobieta, przystojny mężczyzna i śliczna choinka". Zgadzamy się!
Zaloguj się
 • rudi46

  Oceniono 7 razy 5

  To świateczne żarcie uszkodziło wam chyba nerw wzrokowy piękny to jest tam tylko obrazek na ścianie

 • Gość: gosc

  Oceniono 7 razy 5

  co wy chcecie nam wmowic plotkarze ---wzięliscie za to kase ????

 • do_podziwu

  Oceniono 7 razy 5

  ""Piękna kobieta, przystojny mężczyzna i śliczna choinka". Zgadzamy się!" - "swiateczna" niedziela - jak szalec to szalec - ZGADZAM SIE (pies tez piekny od tylu ) -:)))).

 • cromio

  Oceniono 8 razy 4

  Nowa definicja piękna wg Plotka i Gazety: kobieta musi być kurduplowato mała, gruba, niezgrabna, na krótkich grubych nogach, bez szyi, z wredną gębą, mieć rozczochrane kłaki do łokcia, które gubi w garach.
  Brawo Gazeto i Plotku, jestem pod wrażeniem!

 • Gość: Waldi

  Oceniono 9 razy 3

  Nie zaklinajcie rzeczywistości, z szamba nie zrobicie perfumerii, jak mawiał jego wysokość Rydzyk.

 • Gość: romarek

  Oceniono 3 razy 1

  Trzeba mieć zboczone poczucie piękna ,żeby to tłuste szkaradztwo nazwać pięknym. Nie wiem kto ma w tym interes ,żeby lansować tak głupią pustą kobietę. Jak bym zobaczył ,że ta z tą kupą siana pochyla się nad potrawą którą mam zjeść to normalnie bym się pożygał

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX