Agnieszka Szulim i rodzinne święta z Julią Starak. Tu bez zaskoczeń. Ale to, co robią dziwi już bardziej. "Szacunek"

W święta Bożego Narodzenia nietrudno dorobić się dodatkowych kilogramów. Jak temu zaradzić? Można, wzorem Agnieszki Szulim i Julii Starak, zabrać się za ćwiczenia.
Agnieszka Szulim wypoczywa aktywnie Dziennikarka ostro trenowała. Towarzyszyła jej Julia Starak W święta Bożego Narodzenia nietrudno dorobić się dodatkowych kilogramów. Jak temu zaradzić? Można, wzorem Agnieszki Szulim i jej przyszłej szwagierki Julii Starak, zabrać się za ćwiczenia. Na dowód dziennikarka pokazała na Instagramie nagranie z sesji treningowej. Ewa Chodakowska może być z nas dumna. Święta w formie - napisała Szulim. Wywołana do tablicy trenerka, postanowiła zabrać głos. Mega. Jak to mówią, spociłam się od samego patrzenia. Dobre tempo! - napisała Chodakowska. Szulim i Starak zostało docenione także przez fanów. Wielki szacun, szalone tempo - pisali internauci w komentarzach. Zmobilizowały Was do wstania z kanapy?

Agnieszka Szulim wielokrotnie podkreślała już sympatię i przywiązanie do swojej wkrótce szwagierki Julii Starak. To, że spędzają wspólnie święta nie może raczej dziwić, ale już forma, w jakiej to robią, tak. Dziennikarka pokazała na Instagramie nagranie z sesji treningowej.

Ewa Chodakowska - możesz być z nas dumna. Święta w formie - napisała w hashtagach.

Przywołana do tablicy trenerka, nie zostawiła sprawy bez komentarza.

Mega. Jak to mówią, spociłam się od samego patrzenia. Dobre tempo! - napisała.

 

Ewa Chodakowska komentuje post Agnieszki SzulimInstagram.com/aganajezykach

To, że Szulim i Starak zmobilizowały się do ćwiczeń w święta, zostało też docenione przez fanów.

Szacunek.
Wielki szacun, szalone tempo - pisali fani w komentarzach.

Zmobilizowały Was do wstania z kanapy? ;)

EK