Rozalia Mancewicz ma już WIELKI brzuch. Pochwaliła się nim na zdjęciu! Internauci zachwyceni. Wcale się nie dziwimy

Rozalia Mancewicz spodziewa się pierwszego dziecka. Wiemy o tym od ponad dwóch miesięcy, ale nie spodziewaliśmy się, że Miss ma już TAKIE kształty.
Rozalia Mancewicz ma już WIELKI brzuch Pochwaliła się nim na zdjęciu! Internauci zachwyceni Rozalia Mancewicz spodziewa się pierwszego dziecka. Wiemy o tym od ponad dwóch miesięcy, ale nie spodziewaliśmy się, że Miss ma już TAKIE kształty. Rozalia Mancewicz już wiosną zostanie mamą. Nie znamy płci dziecka Miss Polonii 2010, ale nie mamy wątpliwości, że będzie śliczne. Wystarczy, że odziedziczy po mamie choć część urody ;) Rozalia pokazała na Instagramie pierwsze zdjęcie, na którym ciążowy brzuch jest wyraźnie widoczny. Dodatkowo podkreśliła go obcisłą spódnicą i krótką bluzą. Fani pięknej Miss byli pod wrażeniem. My też jesteśmy. I już nie możemy doczekać się pierwszego zdjęcia maluszka :)

Rozalia Mancewicz już wiosną zostanie mamą. Nie znamy płci dziecka Miss Polonii 2010, ale nie mamy wątpliwości, że będzie śliczne. Wystarczy, że odziedziczy po mamie choć część urody ;)

Rozalia pokazała na Instagramie pierwsze zdjęcie, na którym ciążowy brzuch jest wyraźnie widoczny. Dodatkowo podkreśliła go obcisłą spódnicą i krótką bluzą.

My lovely top & skirt are from @yoshe.bialystok #mum2be

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Rozalia Mancewicz (@rozamance)

My lovely top & skirt are from @yoshe.bialystok #mum2be

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Rozalia Mancewicz (@rozamance)

 

Fani pięknej Miss byli pod wrażeniem:

Rozalia Mancewicz Instagram.com/Rozalia Mancewicz

My też jesteśmy. I już nie możemy doczekać się pierwszego zdjęcia maluszka :)

 

JM

Więcej o:
Komentarze (5)
Rozalia Mancewicz ma już WIELKI brzuch. Pochwaliła się nim na zdjęciu! Internauci zachwyceni. Wcale się nie dziwimy
Zaloguj się
 • Gość: wawiak57

  Oceniono 1 raz 1

  Mam wielkiego h...a, różnica jest taka, że kretynka się chwali brzuchem a ja nie muszę.

 • stach_79

  Oceniono 1 raz 1

  Cycki jej oklapna, przytyje i po karierze... bedzie miala tylko pusty leb...

 • Gość: znacie ją?

  Oceniono 1 raz 1

  Kto to kuźwa jest?

 • Gość: Cerrie

  Oceniono 1 raz 1

  Ja, ja mogę się doczekać. To znaczy dziwi mnie sam fakt, że ta kobieta zamiast zostawić takie zdjęcia tylko dla najbliższych znajomych i rodziny, chwali się tymi zdjęciami wszem i wobec. Smutne jest to, że są ludzie którym nie wystarczy akceptacja ze strony najbliższych, i szukają zachwytu i poklasku w kompletnie nieznanych ludziach. Co mnie obchodzi, że urodzi jej się dziecko? Co mnie obchodzi jakie ona życie prowadzi? W sumie to tacy ludzie są jak terapeuci. Zamieszczają w necie publicznie dla każdego swoje życie rodzinne i osobiste, aby inni ludzie którzy nie mają własnego życia, chociaż mogli poudawać, iż są częścią życia kogoś innego, nawet jeśli jest to zupełnie obca osoba. To smutne, że ludzie aż tak bardzo potrzebują portali społecznościowych, aby udawać wirtualnie że żyją.

 • 1234qwerty

  Oceniono 2 razy 0

  Ogólny orgazm baba w ciąży.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX