Khloe Kardashian schudła i wygląda OBŁĘDNIE. Dowód? Nowe, nagie zdjęcia. Wystarczyło, że pozbyła się z diety dwóch produktów

Khloe Kardashian jest zdecydowanie największą z sióstr Kardashian. W znaczeniu dosłownym - jej wzrost i waga sprawiają, że w niczym nie przypomina drobnej Kourtney czy niskiej i dość krępej Kim. Ale Khloe ostro ćwiczy, stosuje też dietę prostszą niż myślicie. Efekty są doskonałe!
Khloe Kardashian schudła i wygląda bosko Wystarczyło, że pozbyła się z diety dwóch produktów Khloe Kardashian jest zdecydowanie największą z sióstr Kardashian. W znaczeniu dosłownym - jej wzrost i waga sprawiają, że w niczym nie przypomina drobnej Kourtney czy niskiej i dość krępej Kim. Ale Khloe ostro ćwiczy, stosuje też dietę prostszą niż myślicie. Efekty są doskonałe! Khloe Kardashian tak jak jej siostry nie ustaje w wysiłkach, by zdobyć świat. A właściwie Instagram i resztę internetu. Kim urodziła, Kylie pompuje usta, a ona? Postanowiła pochwalić się zdjęciem z sesji, która powstała jeszcze jesienią w St.Barts. Naga Kardashianka w basenie wygląda imponująco, ale to nie koniec niespodzianek od Khloe. Siostra Kim przyznała, że w ciągu ostatnich miesięcy schudła 5 kilogramów. Owszem, dalej ćwiczy, ale poza tym, z diety wyeliminowała jedynie dwa składniki - to cały sekret jej nowej sylwetki. "Uwielbiam ser i mleko, ale wyeliminowanie ich z mojej diety (robiłam to stopniowo) dało naprawdę świetne efekty - wyznała w wywiadzie dla "New Beauty". - Przez 1,5 miesiąca schudłam aż 5 kg, a poza odrzuceniem tych dwóch produktów nie zmieniłam nic". Jak wygląda Khloe teraz? W legginsach, które obnażają każdą niedoskonałość, prezentuje się doskonale. Kim czy Kendall figurą raczej nie przebije, ale Khloe jest naprawde na dobrej drodze. Tak dobrze jak teraz nie wyglądała chyba nigdy. A każdy kto widział choć jeden odcinek "Z kamerą wśród Kardashianów" wie, że to jedna z fajniejszych sióstr ze sławnego klanu.

Khloe Kardashian tak jak jej siostry nie ustaje w wysiłkach, by zdobyć świat. A właściwie Instagram i resztę internetu. Kim urodziła, Kylie pompuje usta, a ona? Do tej pory znano ją jako "najgrubszą z Kardashianek". Teraz jednak wzięła się za siebie i... Widać efekty na zdjęciach z sesji, która powstała jeszcze jesienią w St.Barts. Naga Kardashianka w basenie wygląda imponująco, ale to nie koniec niespodzianek od Khloe.

 

?? @mrmikerosenthal @jenatkinhair @joycebonelli link in bio ??

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Khloé (@khloekardashian)

?? @mrmikerosenthal @jenatkinhair @joycebonelli link in bio ??

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Khloé (@khloekardashian)

 

Siostra Kim przyznała, że w ciągu ostatnich miesięcy schudła 5 kilogramów. Owszem, dalej ćwiczy, ale poza tym, z diety wyeliminowała jedynie dwa składniki - to cały sekret jej nowej sylwetki.

Uwielbiam ser i mleko, ale wyeliminowanie ich z mojej diety (robiłam to stopniowo), dało naprawdę świetne efekty - wyznała w wywiadzie dla "New Beauty". - Przez 1.5 miesiąca schudłam aż 5 kg, a poza odrzuceniem tych dwóch produktów, nie zmieniłam nic.

Jak wygląda Khloe teraz? W legginsach, które obnażają każdą niedoskonałość, prezentuje się doskonale.

<< ZOBACZ ZDJĘCIA >>

Kim czy Kendall figurą raczej nie przebije, ale Khloe jest naprawde na dobrej drodze. Tak dobrze jak teraz nie wyglądała chyba nigdy. A każdy kto widział choć jeden odcinek "Z kamerą wśród Kardashianów" wie, że to jedna z fajniejszych sióstr ze sławnego klanu.

 

 

jus

Więcej o: