Kinga Rusin pokazała choinkę. Wśród internautów burza: Masakra, popłakałam się ze śmiechu. Wtrąca się... Pola Lis. I się zaczęło

Kinga Rusin ubrała już swoją choinkę. A właściwie... złożyła ją z tektury (?!). Czy eko drzewko spodobało się jej fanom? Nie bardzo.
Rusin pokazała choinkę. W sieci burza Kinga Rusin ubrała już swoją choinkę. A właściwie... złożyła ją z tektury Kinga Rusin ubrała już swoją choinkę. A właściwie... złożyła ją z tektury (?!). Czy eko drzewko spodobało się jej fanom? Nie bardzo. Kinga Rusin pochwaliła się na Instagramie swoim bożonarodzeniowym drzewkiem. Nie jest to dziwne - robi tak wiele osób. Ale NIKT nie pokazał takiej choinki jak dziennikarka. A dokładniej, EKO CHOINKI. "Mój wybór! Eko choinka z makulatury: www.polishdesignnow.com. Można ocalić parę drzewek. Miliony choinek, które po świętach trafiają na śmietniki, to bardzo smutny widok. Masowa "produkcja" świerków i jodeł na plantacjach, nie służy niestety dobrze środowisku naturalnemu. Nie mówiąc o nielegalnych wycinkach z lasów. Może warto przemyśleć tegoroczny wybór" - napisała Kinga Rusin pod zdjęciem. Jednak internauci nie byli przekonani co do jej wyboru. Szybko posypały się negatywne komentarze: "Masakra"; "Popłakałam się ze śmiechu"; "Dla mnie eko to wszystko co naturalne, a nie sztuczne". Jednych choinka rozbawiła, innych chyba lekko zdenerwowała. W końcu do akcji postanowiła włączyć się Pola Lis, której nie spodobało się, że internauta zwraca się do jej mamy na "ty".

Kinga Rusin pochwaliła się na Instagramie swoim bożonarodzeniowym drzewkiem. Nie jest to dziwne - robi tak wiele osób. Ale NIKT nie pokazał takiej choinki jak dziennikarka. A dokładniej, EKO CHOINKI.

Mój wybór! Eko choinka z makulatury. www.polishdesignnow.com Można ocalić parę drzewek. Miliony choinek, ktore po świętach trafiają na śmietniki to bardzo smutny widok. Masowa "produkcja" świerków i jodeł na plantacjach, nie służy niestety dobrze srodowisku naturalnemu. Nie mówiąc o nielegalnych wycinkach z lasów. Może warto przemyśleć tegoroczny wybór - napisała Kinga Rusin pod zdjęciem.

 

 

Jednak internauci nie byli przekonani co do jej wyboru. Szybko posypały się negatywne komentarze:

Kinga Rusin Instagram.com/Kinga Rusin

 

I kolejne:

Kinga Rusin Instagram.com/Kinga Rusin

 

Jednych choinka rozbawiła, innych chyba lekko zdenerwowała. W końcu do akcji postanowiła włączyć się Pola Lis, której nie spodobało się, że internauta zwraca się do jej mamy na "ty". Ten jednak rozpoczął dyskusję z dziewczyną:

Kinga Rusin Instagram.com/Kinga Rusin

Mamy nadzieję, że sytuacja zostanie załagodzona. A jak Wam podoba się drzewko prezenterki?

jus