Dorota Wellman zmieniła fryzurę! Krótkie, ciemne włosy? To już przeszłość

Dorota Wellman swojej fryzurze wierna jest już od dawna. Ale zawsze jest czas na zmianę. Najwidoczniej fryzjerowi udało się ją na mówić na... jaśniejszy kolor!
Wellman zmieniła fryzurę! Krótkie, ciemne włosy? To już przeszłość. Dorota Wellman swojej fryzurze wierna jest już od dawna. Ale zawsze jest czas na zmianę. Najwidoczniej fryzjerowi udało się ją na mówić na... jaśniejszy kolor! Dorota Wellman swojej fryzurze wierna jest już od dawna. Ale zawsze jest czas na zmianę. Najwidoczniej fryzjerowi udało się ją na mówić na... jaśniejszy kolor! Dorota Wellman nie kojarzy nam się raczej z modowymi czy urodowymi eksperymentami. Jest wierna luźnym t-shirtom i tunikom, chętnie podkreśla oczy, a jej fryzura od lat wygląda bardzo podobnie. Jednak dziennikarka zdecydowała się na małe szaleństwo. Koniec z ciemnym brązem! Jej włosy są teraz w kolorze rudawego, ciemnego blondu. Żeby było ciekawiej, tylko te na czubku głowy - po bokach wciąż widzimy "stary" kolor.

Dorota Wellman nie kojarzy nam się raczej z modowymi czy urodowymi eksperymentami. Jest wierna luźnym t-shirtom i tunikom, chętnie podkreśla oczy, a jej fryzura od lat wygląda bardzo podobnie. Jednak dziennikarka zdecydowała się na małe szaleństwo. Koniec z ciemnym brązem! Jej włosy są teraz w kolorze rudawego, ciemnego blondu. Żeby było ciekawiej, tylko te na czubku głowy - po bokach wciąż widzimy "stary" kolor.

Podoba się Wam ta zmiania?

jus