Emil Haidar od rozstania z Dodą milczał. Teraz PIERWSZY RAZ zabiera głos

O ich rozstaniu Doda poinformowała fanów prawie miesiąc temu. Ona w mediach społecznościowych udzielała się przez ten czas chętnie, on milczał. Do teraz.
Emil Haidar przerywa milczenie Od czasu rozstania z Dodą milczał. Teraz PIERWSZY RAZ zabiera głos Doda pod koniec listopada zamieściła na swoim Facebooku oświadczenie, w którym poinformowała fanów i media, że jej związek z Emilem Haidarem to już przeszłość. Przez ten czas gwiazda chętnie udzielała się na Instagramie i FB, natomiast Haidar niemal zapadł się pod ziemię. Aż do teraz, bo właśnie opublikował w sieci zdjęcie-wyznanie. Czyżby te słowa kierował do byłej ukochanej? Najgorsza walka jest między tym co czujesz, a tym co wiesz - czytamy na obrazku, który Haidar umieścił na Instagramie Trzeba przyznać, że wyznanie brzmi enigmatycznie. Z resztą sam Haidar jest dosyć tajemniczą postacią - wziął się dosłownie znikąd, o jego biznesach i milionowych długach krążyły rozmaite historie, w pewnym momencie wyszło na jaw, że ma dwoje dorosłych dzieci, a w przeszłości miał rzekomo problem z alkoholem. Co z nim dzieje się teraz, też nie wiadomo. Ale czy bez Dody u jego boku kogoś to interesuje?

Doda pod koniec listopada zamieściła na swoim Facebooku oświadczenie, w którym poinformowała fanów i media, że jej związek z Emilem Haidarem jest już przeszłością. Przez ten czas gwiazda sporo udzielała się na Instagramie i FB, natomiast aktywny do tej pory w mediach społecznościowych Haidar zniknął. Aż do teraz, bo właśnie opublikował w sieci zdjęcie-wyznanie. Czyżby te słowa kierował do byłej ukochanej?

Najgorsza walka jest między tym co czujesz, a tym co wiesz.

Tajemniczo, ale tajemniczy był w zasadzie dla nas "cały Haidar" - wziął się dosłownie znikąd, o jego biznesach i milionowych długach krążyły całe historie, wyszło na jaw, że ma dwoje dorosłych dzieci, a w przeszłości miał rzekomo problem z alkoholem. Co z nim dzieje się teraz, też nie wiadomo. Ale czy bez Dody u jego boku kogoś to interesuje?

A jeszcze niedawno planowali ślub....

 

AB