Anna Kalczyńska ścięła włosy. Zmiana jest OGROMNA. Udana metamorfoza? Zdania są podzielone

Anna Kalczyńska, podobnie jak wiele gwiazd w ostatnim czasie, zmieniła fryzurę. Prezenterka ścięła włosy.
Kalczyńska ścięła włosy Udana metamorfoza? Zdania są podzielone. Anna Kalczyńska w piątkowym wydaniu "DD TVN" pojawiła się w nowej fryzurze. Krótki bob to spora zmiana. Trzeba przyznać, że wygląda bardzo ładnie. Anna Kalczyńska w piątkowym wydaniu "DD TVN" pojawiła się w nowej fryzurze. Krótki bob to spora zmiana, biorąc pod uwagę, że prezenterka od lat nosiła włosy za ramiona, które układała w delikatne fale. Takie uczesanie wyglądało bardzo dziewczęco i subtelnie, jednak każda kobieta, również i ona potrzebowała zmiany. Jak nowa fryzura spodobała się widzom? "Szkoda,że Pani Ania obcięła włosy" - czytamy na Instagramie DD TVN. Odpowiedź na negatywny komentarz pojawiła się szybko: "One były idealnie podwinięte pod spód, nie odcięte". Krótkie włosy to hit ostatnich miesięcy. Nową fryzurą pochwaliły się m.in. Adele, Emma Watson czy Monika Brodka. A jak Wam się podoba Kalczyńska w nowej odsłonie?

Anna Kalczyńska w piątkowym wydaniu "DD TVN" pojawiła się w nowej fryzurze. Krótki bob to spora zmiana, biorąc pod uwagę, że prezenterka od lat nosiła włosy za ramiona, które układała w delikatne fale. Takie uczesanie wyglądało bardzo dziewczęco i subtelnie, jednak każda kobieta, również i ona potrzebowała zmiany.

Dr Szalony Botoks w akcji ??????#ddtvn #gojdz #ratunku!

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika dziendobry tvn (@dziendobrytvn)

Jak nowa fryzura spodobała się widzom?

Szkoda,że Pani Ania obcięła włosy - czytamy na Instagramie DD TVN.

Odpowiedź na negatywny komentarz pojawiła się szybko:

One były idealnie podwinięte pod spód, nie odcięte.

Anna KalczyńskaDD TVN/Kapif

Krótkie włosy to hit ostatnich miesięcy. Nową fryzurą pochwaliły się m.in. Adele, Emma Watson czy Monika Brodka. A jak Wam się podoba Kalczyńska w nowej odsłonie?

WJ

 

Pobierz nową aplikację Plotek na telefony z Androidem

POLUB NAS

Jak Ci się podoba nowa fryzura Anny Kalczyńskiej?