Horodyńska i Fijał wybrały najgorsze stylizacje roku. Pierwsza na liście? Anna Mucha. Za tę pamiętną kreację

Joanna Horodyńska i Ada Fijał wybrały najlepsze i najgorsze stylizacje tego roku. Listę otwiera Anna Mucha. Wcale nie za futro, choć i za nie jej się obrywa.
Horodyńska i Fijał wybrały najgorszy strój roku Pierwsza na liście? Anna Mucha! Joanna Horodyńska i Ada Fijał na łamach nowego numeru "Party" podsumowały rok na polskich salonach. Zdaniem specjalistek najgorszą stylizację zaprezentowała Anna Mucha podczas otwarcia salonu futer Andrzeja Jedynaka. Zwykła szara sukienka z zabudowanym dekoltem dostała "oprawę" w postaci skórzanej kurtki oraz swetra obszytego futrem. Ta stylizacja zabiła moje pozytywne odczucia w stosunku do pięknej Anny. Przeniosłam się dzięki niej do świata tipsów, fryzur rodem z "Dynastii" i kolorystyki, która skutecznie zakamuflowała jej piękną, oliwkową karnację. Wielbicielce naturalnych futer radziłabym więcej skromności. Poza tym w tym sezonie modne są sztuczne futra! - ocenia Horodyńska. Ale się porobiło! Z reguły lubię styl Ani, a tu co? Bęc! Leżę. Trudno jest tu wytrącić maruderom argumenty z ręki. Beże i szarości w tej stylizacji to byłby dobry wybór dla ciemnej karnacji. Tak przyzwyczaiłyśmy się do włoskiej szkoły bellezza, znanej z pism, że zapominamy, iż czasami mniej znaczy więcej. Żyjmy i dajmy żyć innym. Zwłaszcza zwierzętom...! - dodaje Fijał. Zgadzacie się z tymi opiniami?

Joanna Horodyńska i Ada Fijał na łamach nowego numeru "Party" podsumowują modowy rok na polskich salonach. Najlepsza była wg nich Małgorzata Kożuchowska w aksamitnych spodniach w kolorze wina z metką Emilio Pucci. Najgorsza? Anna Mucha w  stylizacji, w której pojawiła się na otwarciu salonu futer Andrzeja Jedynaka. Zwykła szara sukienka z bezpieczną długością i brakiem dekoltu dostała "oprawę" w postaci przymierzanych przez Muchę skórzanych kurtki oraz swetra obszytego futrem.

Ta stylizacja zabiła moje pozytywne odczucia w stosunku do pięknej Anny. przeniosłam się dzięki niej do świata tipsów, fryzur rodem z "Dynastii" i kolorystyki, która przykryła jej oliwkową karnację. Wielbicielce naturalnych futer radziłabym więcej skromności, bo ta się zawsze przydaje, niezależnie od tego, czy jesteśmy na górze czy na dole.poza tym w tym sezonie modne są sztuczne futra! - ocenia Horodyńska.
Ale się porobiło! Z reguły lubię styl Ani, a tu co? Bęc! Leżę. Trudno jest tu wytrącić maruderom argumenty z ręki. Beże i szarości w tej stylizacji to byłby dobry wybór dla ciemnej karnacji. Tak przyzwyczaiłyśmy się do włoskiej szkoły bellezza, znanej z pism, że zapominamy, iż czasami mniej znaczy więcej. Avanti! Żyjmy i dajmy żyć innym. Zwłaszcza zwierzętom...! - dodaje Fijał.

Zgadzacie się z tymi opiniami? Zagłosujcie w sondzie!

 

AB

Czy zgadzasz się z opinią Horodyńskiej i Fijał?
Więcej o:
Komentarze (7)
Horodyńska i Fijał wybrały najgorsze stylizacje roku. Pierwsza na liście? Anna Mucha. Za tę pamiętną kreację
Zaloguj się
 • forfiter_jr

  Oceniono 1 raz 1

  "...w stosunku do pięknej Anny"
  Ta Horodyńska, cokolwiek pije, powinna to ograniczyć, bo już bzdury opowiada.

 • Gość: Ewa

  Oceniono 1 raz 1

  Mucha wcale nie wygląda gorzej Horodyńska i Fijał na zdjęciach w galerii. Poza tym Mucha zawsze wygląda tandetnie. Jedyna celebrytka, której twarz na imprezach składa się głównie z podkładu.

 • Gość: niepurystka

  Oceniono 1 raz 1

  Niech ktoś powie pani Fijał co znaczy słowo "maruder".

 • pan.malowany

  0

  Mucha w stanie planowanym miala byc chlopakiem a wyszlo takie cus jak na focie....wykapany tata

 • Gość: gosc

  0

  psujecie mi swięta pokazując tą ------ aktorke /eufemizm /

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX