Internauta śmieje się ze starego zdjęcia Lewandowskiej: Taka niedoinwestowana. Ale mu odpowiedziała!

Kto nie ma w albumie kompromitującego zdjęcia sprzed lat, niech pierwszy rzuci kamieniem! Anna Lewandowska nie pozwoliła internauci nabijać się ze swojego dawnego wyglądu. Jej argument? Nie do przebicia!
Internauta wyśmiewa Lewandowską Gwiazda odpowiedziała na złośliwy komentarz. Tak trzymać! Anna Lewandowska przez ostatnie lata bardzo się zmieniła. Zmiany w wyglądzie można zauważyć u każdego z nas, jednak w przypadku celebrytów nigdy nie przechodzi to bez echa, a sieć pełna jest ich starych zdjęć, na których nie wyglądają zbyt korzystnie. Pewien "życzliwy internauta" postanowił przypomnieć fanom trenerki jedną z takich fotografii. Ania jeszcze taka niedofinansowana jeszcze - napisał z przekąsem. Co ciekawe, stała się rzecz najmniej chyba oczekiwana. Lewandowska zareagowała na złośliwy wpis. Ooo moje zdjęcie sprzed 10 lat. Hehe, ciekawe jak Ty kolego wyglądałeś 10 lat temu - skomentowała trenerka. Nic dodać, nic ująć. Szach mat hejterzy! Kto nie ma w albumie kompromitującego zdjęcia sprzed lat, niech pierwszy rzuci kamieniem!

Anna Lewandowska przez ostatnie lata bardzo się zmieniła. Ale zresztą któż nie? Celebrytom jednak odmieniony wygląd często zostaje wytykany, a sieć pełna jest ich starych zdjęć, na których nie wyglądają, powiedzmy sobie szczerze, tak korzystnie jak dzisiaj. Jedna z takich fotografii trafiła właśnie na profil trenerki. Internauta opatrzył ją też szyderczym podpisem:

Ania taka niedofinansowana jeszcze na focie

I stała się rzecz najmniej chyba oczekiwana. Lewandowska zdjęcie skomentowała.

Ooo moje zdjęcie z przed 10 lat hehe ciekawe jak Ty kolego wyglądałeś 10 lat temu ;)

Nic dodać, nic ująć. Szach mat hejterzy!

Anna Lewandowska Facebook.com/healthyplanbyann

Sprawdź poradnik z przepisami i zestawami ćwiczeń "Żyj zdrowo i aktywnie z Anną Lewandowską"

 

AB

Więcej o: