Michał Wiśniewski z rodziną na okładce. Dominika Tajner pozuje z synem, a on...? Jest problem

Michał Wiśniewski i Dominika Tajner zrobili właśnie pierwszą wspólną rodzinną okładkę. Pojawił się jednak problem, bo w "Gali" zabrakło dzieci wokalisty z małżeństwa z Anną Świątczak.

Michał Wiśniewski swoje dzieci pokazywał już nieraz. I mówimy tu nie tylko o wyjściach na branżowe imprezy. Wokalista "Ich Troje" jest jednym z tych rodziców, którzy chwalą się w sieci zdjęciami swoich pociech. Do tego tematu ma inne podejście jego obecna żona Dominika Tajner-Wiśniewska, która syna Maksa, co prawda, nie ukrywała, ale pokazywała się z nim jedynie sporadycznie, gdy towarzyszył jej na spotkaniu, gdzie byli fotoreporterzy.

Dominika Tajner-Wiśniewska, Michał Wiśniewski oraz Max, Fabienne i Xavier 'Gala' okładka

Max jest owocem poprzedniego małżeństwa Dominiki Tajner. Córka trenera skoczków narciarskich była żoną Juliusza Idzika przez pięć lat. Ich małżeństwo rozpadło się w 2010 roku.

Michał Wiśniewski miał trzy żony i czworo dzieci. W 1996 roku poślubił Magdę Femme, jednak ich małżeństwo zakończyło się burzliwie po 5 latach. Potem związał się z Martą Wiśniewska, z którą ma dzieci Xaviera i Fabienne (i to właśnie one pozują z ojcem i macochą w najnowszej "Gali"). Z małżeństwa z Anną Świątczak Wiśniewski ma jeszcze dwoje dzieci: Etiennette i Vivienne - ich zabrakło w piśmie. Czemu? Nie podano oficjalnych wyjaśnień, można więc się jedynie domyślać, czym była podyktowana taka decyzja.

 

 

ZI

Pobierz darmową aplikację Plotek na telefony z Androidem

POLUB NAS

Więcej o: