Michał Wiśniewski z rodziną na okładce. Dominika Tajner pozuje z synem, a on...? Jest problem

Michał Wiśniewski i Dominika Tajner zrobili właśnie pierwszą wspólną rodzinną okładkę. Pojawił się jednak problem, bo w "Gali" zabrakło dzieci wokalisty z małżeństwa z Anną Świątczak.

Michał Wiśniewski swoje dzieci pokazywał już nieraz. I mówimy tu nie tylko o wyjściach na branżowe imprezy. Wokalista "Ich Troje" jest jednym z tych rodziców, którzy chwalą się w sieci zdjęciami swoich pociech. Do tego tematu ma inne podejście jego obecna żona Dominika Tajner-Wiśniewska, która syna Maksa, co prawda, nie ukrywała, ale pokazywała się z nim jedynie sporadycznie, gdy towarzyszył jej na spotkaniu, gdzie byli fotoreporterzy.

Dominika Tajner-Wiśniewska, Michał Wiśniewski oraz Max, Fabienne i Xavier 'Gala' okładka

Max jest owocem poprzedniego małżeństwa Dominiki Tajner. Córka trenera skoczków narciarskich była żoną Juliusza Idzika przez pięć lat. Ich małżeństwo rozpadło się w 2010 roku.

Michał Wiśniewski miał trzy żony i czworo dzieci. W 1996 roku poślubił Magdę Femme, jednak ich małżeństwo zakończyło się burzliwie po 5 latach. Potem związał się z Martą Wiśniewska, z którą ma dzieci Xaviera i Fabienne (i to właśnie one pozują z ojcem i macochą w najnowszej "Gali"). Z małżeństwa z Anną Świątczak Wiśniewski ma jeszcze dwoje dzieci: Etiennette i Vivienne - ich zabrakło w piśmie. Czemu? Nie podano oficjalnych wyjaśnień, można więc się jedynie domyślać, czym była podyktowana taka decyzja.

 

 

ZI

Pobierz darmową aplikację Plotek na telefony z Androidem

POLUB NAS

Więcej o:
Komentarze (18)
Michał Wiśniewski z rodziną na okładce. Dominika Tajner pozuje z synem, a on...? Jest problem
Zaloguj się
 • Gość: dynia

  Oceniono 11 razy 11

  ok, ale naprawdę nie wiem, co chciał nam przekazać autor artykułu?

 • natassja

  Oceniono 11 razy 9

  Grafik płakał jak fotoszopował.

 • Gość: Ania

  Oceniono 5 razy 5

  I tak cud ,że Mandaryna wypożyczyła swoje dzieci na te sesję.Świątczak się nie dziwię,że nie zgodziła się na udział córek w tym projekcie.Śmieszne ,gdy celebryci ,którzy nie wychowują swoich dzieci ,nie spędzają z nimi świąt pozują w rodzinnych sesjach na tle choinki

 • Gość: jak

  Oceniono 8 razy 4

  Co mnie Wiśniewski i jego rodzina obchodzą?

 • forfiter_jr

  Oceniono 3 razy 3

  Czerwonogłowy próbuje ponownie zaistnieć?

 • Gość: gość

  Oceniono 3 razy 3

  Ten chłopczyk z prawej, po Mandarynie, ładny jest, wyrośnie na przystojnego mężczyznę, wdał się w matkę.

 • Gość: anielka

  Oceniono 4 razy 2

  te dzieci sa coraz ladniejsze dziewczynka jest sliczna

 • meg77

  Oceniono 4 razy 2

  " Nie podano oficjalnych wyjaśnień"... wymiękłam... chodzi o dzieci i to małe, może miały akurat muchy w nosie, może rotawirusa, a może akurat ktoś zadecydował, ze są za małe, żeby je męczyć takimi pozowanymi sesjami, kumacie? ech, te problemy kum w oknach, z poduszkami pod łokcie podłożonymi, bo twardy parapet już po godzinie uwiera!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX