Aleksandra Szwed od jakiegoś czasu pokazuje się tylko w peruce. Jak wyglądają jej naturalne włosy? CAŁKIEM INACZEJ

Nam Aleksandra Szwed podoba się w obydwu wersjach, a Wam? Zagłosujcie w sondzie!
Aleksandra Szwed bez peruki Aktorka od jakiegoś czasu pokazywała się w peruce. Jak wyglądają jej naturalne włosy? Gwiazdy często poddają się zabiegom zagęszczania i przedłużania włosów. Niestety, nie wpływają one dobrze na kondycję włosa, dlatego niektóre celebrytyki decydują się na alternatywne rozwiązanie i sięgają po peruki. Korzysta z nich m.in. Naomi Campbell, a na polskim podwórku Maffashion i ... Aleksandra Szwed. Ostatnio aktorka zrezygnowała ze sztucznych włosów, a swoje naturalne gładko zaczesała i zrobiła przedziałek. Naszym zdaniem Szwed wygląda świetnie i nie trudno nam zrozumieć, dlaczego tak chętnie korzysta z peruki. Zgadzacie się?

Gwiazdy sposobów na zagęszczenie i przedłużenie włosów mają dziesiątki. Powiedzmy sobie jednak szczerze - nie wpływają one w większości dobrze na kondycję włosa. By ich zbyt nie poniszczyć, część celebrytek sięga po peruki. Nie rusza się bez nich Naomi Campbell, a na polskim podwórku lubi je nosić Maffashion. Okazuje się, że nie tylko ona. Do tej pory Aleksandrze Szwed udało się nawet utrzymać to w tajemnicy - jednak po dokładnym przyjrzeniu się zdjęciom, w okolicach przedziałka faktycznie widać siateczkę.

Ostatnio Szwed zrezygnowała jednak ze sztucznych włosów, a swoje naturalne zaczesała do tyłu i wygładziła z przodu. A więc tak wyglądają w rzeczywistości!

<< ZOBACZ ZDJĘCIA >>

W jakiej fryzurze jej lepiej? Swojej prawdziwej, naturalnej czy jednak z peruce z długimi blond falami? Zagłosujcie w sondzie!

 

 

AB

Wolę Aleksandrę Szwed w...
Więcej o:
Komentarze (6)
Aleksandra Szwed od jakiegoś czasu pokazuje się tylko w peruce. Jak wyglądają jej naturalne włosy? CAŁKIEM INACZEJ
Zaloguj się
 • public_enemy_uk

  Oceniono 4 razy 2

  najważniejsze dla prawdziwego faceta jest to jakie włosy ma w kroczu...

 • browaryr

  Oceniono 4 razy 2

  a kiedy sonda na temat mojej fryzury?..

 • fanizymiko

  Oceniono 7 razy 1

  I to są kochane dzieci problemy pierwszego swiata....

 • Gość: aaa

  0

  Ale najgorsze że ma coś z brzuchem. Jakby za ciasne majty miała

 • art_102

  0

  Nie ma to jak jedno zdjęcie powtórzyć 8 razy!
  Już nawet nie udajecie, że chodzi tylko o kliknięcia

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX