Olaf Lubaszenko zrzucił kolejne kilogramy. To już ponad 50! Szokująca metamorfoza

Dieta i diagnostyka przyczyn otyłości przynoszą spektakularne efekty. W październiku był chudszy o 50 kg, teraz ewidentnie "spadły" kolejne.
Lubaszenko chudnie! Olaf Lubaszenko zrzucił kolejne kilogramy. Dieta i diagnostyka przyczyn otyłości przynoszą spektakularne efekty. W październiku Olaf Lubaszenko był chudszy o 50 kg, teraz ewidentnie "spadły" kolejne. Dieta i diagnostyka przyczyn otyłości przynoszą spektakularne efekty. W październiku Olaf Lubaszenko był chudszy o 50 kg, teraz ewidentnie "spadły" kolejne. Od kilku miesięcy obserwujemy postępującą w szaleńczym tempie przemianę Olafa Lubaszenki. Aktor zmagający się od lat z nadwagą ostatnio w końcu zaczął tracić zbędne kilogramy, które dodatkowo źle wpływały na jego zdrowie. Nie mówimy tu o zrzuconych kilku kilogramach. W październiku Lubaszenko był lżejszy o 50 kg, teraz jest jeszcze szczuplejszy! Patrzymy na nowe zdjęcia i aż nie wierzymy. Ubrania zaczynają na nim wisieć, a to znak że stara garderoba jest już całkiem do wymiany - trzeba dokupić coś w aktualnym rozmiarze! Co sprawiło, że wreszcie się udało? - Przede wszystkim przez lepszą dietę i czasami lepsze samopoczucie. Pomogła mi też skomplikowana diagnostyka przyczyn otyłości, która trwała trzy lata - wyznał z rozmowie z "Faktem". Jesteśmy pełni podziwu!

Od kilku miesięcy obserwujemy postępującą w szaleńczym tempie przemianę Olafa Lubaszenki. Aktor zmagający się od lat z nadwagą, ostatnio w końcu zaczął tracić zbędne kilogramy, które dodatkowo źle wpływały na jego zdrowie. Nie mówimy tu o zrzuconych kilku kg. W październiku Lubaszenko był lżejszy o 50 kg, teraz jest jeszcze szczuplejszy! Patrzymy na nowe zdjęcia i aż nie wierzymy. Ubrania zaczynają na nim wisieć, a to znak że stara garderoba jest już całkiem do wymiany - trzeba dokupić coś w aktualnym rozmiarze!

<< ZOBACZ ZDJĘCIA >>

Co sprawiło, że wreszcie się udało?

Przede wszystkim przez lepszą dietę i czasami lepsze samopoczucie. Pomogła mi też skomplikowana diagnostyka przyczyn otyłości, która trwała trzy lata - wyznał z rozmowie z "Faktem".

Jesteśmy pełni podziwu!

 

AB

Więcej o:
Komentarze (37)
Olaf Lubaszenko zrzucił kolejne kilogramy. To już ponad 50! Szokująca metamorfoza
Zaloguj się
 • Gość: gosc

  Oceniono 19 razy 17

  Brawo Panie Olafie !!!! tak trzymac :-)
  Kto nie porzezyl depresji ten kompletnie nie wie o co kamman ;-)
  Jest Pan dla mnie ogromna inspiracja !!!
  Trzymam kciuki aby to co zle juz nigdy nie wrocilo !!!

 • Gość: kunwyscigowy

  Oceniono 11 razy 11

  Brawo! trzymaj się panie Olafie! najgorsze za Tobą!

 • Gość: Bogusia

  Oceniono 4 razy 4

  Super Panie Olafie :-) zawsze w Pana wierzyłam,jest Pan cudownym Aktorem :-)

 • Gość: ferdydurke

  Oceniono 4 razy 4

  Szanowny Panie,
  cieszę się z rezultatów, jakie Pan osiąga, bo wielu dają one nadzieję. Życzę wytrwałości.

 • Gość: marcin-m

  Oceniono 4 razy 4

  Brawo Panie Olafie!! Legijne waleczne serce! Nie poddawaj sie!

 • lech2011

  Oceniono 3 razy 3

  Olaf, dawaj dalej !

 • Gość: mietek

  Oceniono 3 razy 3

  świetny gościu !!!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX