Olaf Lubaszenko zrzucił kolejne kilogramy. To już ponad 50! Szokująca metamorfoza

Dieta i diagnostyka przyczyn otyłości przynoszą spektakularne efekty. W październiku był chudszy o 50 kg, teraz ewidentnie "spadły" kolejne.
Lubaszenko chudnie! Olaf Lubaszenko zrzucił kolejne kilogramy. Dieta i diagnostyka przyczyn otyłości przynoszą spektakularne efekty. W październiku Olaf Lubaszenko był chudszy o 50 kg, teraz ewidentnie "spadły" kolejne. Dieta i diagnostyka przyczyn otyłości przynoszą spektakularne efekty. W październiku Olaf Lubaszenko był chudszy o 50 kg, teraz ewidentnie "spadły" kolejne. Od kilku miesięcy obserwujemy postępującą w szaleńczym tempie przemianę Olafa Lubaszenki. Aktor zmagający się od lat z nadwagą ostatnio w końcu zaczął tracić zbędne kilogramy, które dodatkowo źle wpływały na jego zdrowie. Nie mówimy tu o zrzuconych kilku kilogramach. W październiku Lubaszenko był lżejszy o 50 kg, teraz jest jeszcze szczuplejszy! Patrzymy na nowe zdjęcia i aż nie wierzymy. Ubrania zaczynają na nim wisieć, a to znak że stara garderoba jest już całkiem do wymiany - trzeba dokupić coś w aktualnym rozmiarze! Co sprawiło, że wreszcie się udało? - Przede wszystkim przez lepszą dietę i czasami lepsze samopoczucie. Pomogła mi też skomplikowana diagnostyka przyczyn otyłości, która trwała trzy lata - wyznał z rozmowie z "Faktem". Jesteśmy pełni podziwu!

Od kilku miesięcy obserwujemy postępującą w szaleńczym tempie przemianę Olafa Lubaszenki. Aktor zmagający się od lat z nadwagą, ostatnio w końcu zaczął tracić zbędne kilogramy, które dodatkowo źle wpływały na jego zdrowie. Nie mówimy tu o zrzuconych kilku kg. W październiku Lubaszenko był lżejszy o 50 kg, teraz jest jeszcze szczuplejszy! Patrzymy na nowe zdjęcia i aż nie wierzymy. Ubrania zaczynają na nim wisieć, a to znak że stara garderoba jest już całkiem do wymiany - trzeba dokupić coś w aktualnym rozmiarze!

<< ZOBACZ ZDJĘCIA >>

Co sprawiło, że wreszcie się udało?

Przede wszystkim przez lepszą dietę i czasami lepsze samopoczucie. Pomogła mi też skomplikowana diagnostyka przyczyn otyłości, która trwała trzy lata - wyznał z rozmowie z "Faktem".

Jesteśmy pełni podziwu!

 

AB

Więcej o: