Amber Rose na spacerze z synem w BARDZO obcisłych leginsach. Było widać... To dziwne, ona naprawdę tego nie potrzebuje

Amber Rose sfotografowali paparazzi w bardzo obcisłym stroju. Celebrytka pod leginsami miała mocno odznaczające się wkładki, powiększające pośladki.

Amber Rose należy do grona celebrytek o bardzo bujnych kształtach. Nie wstydzi się jednak pokazywać swojego ciała. Wręcz przeciwnie - stale zakłada obcisłe, dopasowane stroje podkreślające biust i okazałą pupę. Pod względem wielkości pośladków może konkurować z Kim Kardashian (nie tylko to łączy obie panie - Kanye West, mąż Kim, wcześniej spotykał się z Amber). Rose chyba bardzo zależy na tym, aby wyeksponować krągłości. Paparazzi zrobili jej zdjęcia w obcisłych leginsach. Ale to, co najbardziej przykuwało uwagę to powiększające pośladki wkładki, które odznaczały się spod cienkiego materiału.

Jest to tym dziwniejsze, że Amber jest ekshibicjonistką i nigdy nie było wskazania, że potrzebuje dodatkowej pomocy w departamencie swoich krągłości - skomentował "Daily Mail".

Musicie to zobaczyć:

<< ZOBACZ ZDJĘCIA >>

Wpadka? Zdecydowanie! Następnym razem Rose powinna się bardziej pilnować - takie "push-upy" bywają zdradliwe. A najlepiej by było... gdyby całkiem z nich zrezygnowała. Przy jej warunkach są one zbędne. ;)

KS

Pobierz darmową aplikację Plotek na telefony z Androidem

POLUB NAS